Змагалися ерудовані ремонтники

18 декабря 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №50(924)

З 18 листопада в коледжі проходила декада відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», яка завершилась проведенням пізнавально-розважальної гри «Ерудовані ремонтники».

Оксана Чут з учасниками змагань

Учасниками гри стали найкращі студенти та знавці ремонту машин з 41-ї групи (команда «Механіки – краники») та 42-ї групи ( команда «П’яте колесо»). Жоден конкурс не може обійтися без високоповажного авторитетного журі. Гра складалася з шести конкурсів. Перший конкурс «Представлення команди» полягав в тому, як команди оголошували свою назву, девіз та бажали успіхів своїм суперникам.

В наступному конкурсі «Темна конячка» були визначені теоретичні знання з дисципліни «Ремонт машин і обладнання». Третій конкурс «Ти мені, я – тобі» показав, як лідери – капітани команд уміють згуртувати гравців та знайти правильне рішення. Кожна команда готувала ексклюзивне завдання для суперника. У найцікавішому конкурсі «Заморочки із бочки» студенти демонстрували свої практичні навики та знання з ремонту машин.

П’ятим був конкурс «Вболівальників». Представники команд повинні якомога швидше накачати автомобільну камеру. Це найактивніший конкурс. Останнім, як завжди, було «Домашнє завдання». Кожна команда вивчала роботу ремонтних підприємств міста та району і порівнювала їх із роботою сучасних передових СТО.

Учасники представляли свої напрацювання у вигляді цікавих, змістовних мультимедійних презентацій. Отже, гру завершено, журі підраховує бали, і перемагає дружба.

Викладач Охтирського коледжу СНАУ О. В. Чут

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: