Гай-Мошенка святкувала

25 декабря 2013 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №51(925)

Нещодавно у маленькому селі Гай– Мошенка відбулася значуща подія. Тут вперше пройшло свято «День села»

Світлана БурімоваЗ приходом молодого, енергійного керівника на посаду завідуючої сільським клубом – Світлани Бурімової, село наче ожило і завирувало яскравими фарбами. До нового спеціаліста потягнулися діти, молодь, старші жителі.

Були створені нові колективи: два жіночих вокальних ансамблі «Гаївчаночка» і «Криниченька» та два дитячих: вокальний «Дзвіночки» та танцювальний «Капітошки». Готувались до свята аматори сцени дуже сумлінно, справно ходили на репетиції.

І ось нарешті свято. Чого тут тільки не було: вітали з срібними, золотими, перлинними ювілеями весіль, найстарших і наймолодших жителів села, ювілярів, згадували дітей війни і тих, хто з неї не повернувся. Народу зійшлося стільки, що довелось приносити лавочки з сусідніх осель.

А на сцені співали, танцювали, читали вірші, гумор, дарували подарунки. Особливо гарно декламував лірику Микола Павлович Мотречко.

Привітати з Днем села прийшли депутати районної ради Ващенко В.А. та Гавриленко С.А. Вони подарували коровай, яким згодом пригостили всіх присутніх на святі. Керівник ПСП «Надія» Кучер А.І. подарував торт, який і вдвох було важко підняти. Сільський голова Сердюк М.М. вручив всім ювілярам та артистам квіти і подарунки.

Завершилось свято смачною кашею і побажаннями, щоб воно відбувалося кожного року.

ансамбль «Гаївчаночка»

На фото: ансамбль «Гаївчаночка» (зліва направо) Антоніна Панасюк, Марія Тимошенко, Ніна Мотречко, Марія Шишенко, Микола Кисляк

ансамбль «Дзвіночки»

Дитячий ансамбль «Дзвіночки» (зліва направо) Руслана Панасюк, Олена Горбова, Олена Грідіна, Аня Голубченко, Аліна Агателян

Ансамбль «Криниченька»

Ансамбль «Криниченька» (зліва направо) Олена Грідіна, Ірина Ващенко, Валентина Голубченко, Любов Нищета, Юлія Бурімова, Світлана Бурімова

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: