Як отримати закордонний паспорт

26 декабря 2013 | МИ ЗАПИТАЛИ | 1 комментарий | №52(926)

ЗадорожнаяЩоб отримати закордонний паспорт відтепер можна не подавати довідки з військових комісаріатів для юнаків призовного віку.

В Сумській області функціонує 4 вузли ДІС, куди мешканці Сумщини можуть звернутися за послугою з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: 2 вузли у місті Суми – 1 у Секторі з централізованого оформлення документів № 1 відділу паспортної роботи громадянства та реєстрації фізичних осіб; 1 у Ковпаківському РВ у м. Суми (вул. Нижньохолодногірська, 8), 1- у Конотопському МВ (м. Конотоп, вул. Г.Тхора, 6) та 1 у Шосткинському МВ (м. Шостка, вул. Радянська, 49). Окрім того, протягом місяця у Сумах буде встановлено додатковий (п’ятий) вузол ДІС.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон мешканці міста Охтирка та Охтирського району можуть звертатися вищевказаних вузлів ДІС у містах Суми, Конотоп, Шостка. При собі необхідно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер (оригінали документів).

Н.О.Задорожна, завідувач Охтирського МС УДМС України в Сумській області

 Комментарии (1)

 

  1. Павел пишет:

    А якже http://roxolana.com.ua/my-sprosili/otrimajte-zakordonnij-pasport-v-oxtirci.html За словами завідувача Охтирського міськрайонного управління державної міграційної служби України в Сумській області Наталії ЗАДОРОЖНОЇ найближчим часом в Охтирці з’явиться вузол ДІС (Державно-Інформаційна Система), завдяки якому кожен бажаючий може отримати закордонний паспорт. (Проте часи в Охтирцi не змінюються, і, як не дивно,не на краще. )

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: