“Прямий зв’язок” – Олександр Цілуйко

27 декабря 2013 | МИ ЗАПИТАЛИ | 3 коммент. | №52(926)

«НАМ І БЕЗ ПОЛІТИКИ Є ПРО ЩО ГОВОРИТИ…»

Олександр ЦілуйкоВперше в нашій практиці «прямий зв’язок» з посадовою особою відбувся не лише з допомогою телефонного зв’язку, але й електронної пошти, сайту «Роксолани». В.о. міського голови, секретареві Охтирської міської ради Олександру Цілуйку в цілому задали 48 питань. Відповіді на більшість з них були надані відразу в електронному вигляді (Мер відповідає, відповіді з 25 листопада по 1 грудня, відповіді з 2 по 8 груднія). Сьогодні ми друкуємо найцікавіші та найактуальніші питання-відповіді, які, на нашу думку, відображають взаємозв’язок громади і влади.

Дмитро ОРЛОВ:

- Я живу в аварійному будинку по пров.Лебедєвої, 12/3. Стіни рушаться. Куди мені потрібно звернутися, щоб була створена міжвідомча комісія, аби визнати мій будинок аварійним?

- Цей будинок знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста і обліковується на балансі УЖКГ та обслуговується ПП «Жилкомсервіс». Будинок розрахований на три квартири, дві з яких приватизовані та знаходяться у належному стані. Мова у зверненні йде про квартиру №3, не приватизовану, вартість утримання якої складає 6,82 грн. в місяць. Ця житлова площа, наскільки мені відомо, успадкована, і нові власники мають надію не самостійно робити ремонт, а претендувати на нове житло. Виходить, що три співвласники будинку знаходяться в нерівних умовах: одні самотужки підтримували житло в належному стані, інший його занедбав до руйнування і тепер претендує на поліпшення житлових умов. Чи це справедливо? Я вважаю, що якщо ти користуєшся комунальною власністю громади, то і повинен ставитися до неї бережно. Втім, я можу в даному випадку і помилятися, тому пишіть заяву в УЖКГ, створимо комісію, яка подивиться стан будинку на місці і зробить свої висновки. Тоді і будемо вирішувати, що робити.

Борис:

- Велика подяка Вашій службі, яка змогла навести лад та порядок на нашій вулиці Пархоменка біля однієї з приватних садиб. Там роками був свинарник, а зараз – чистота, навіть дивно!

- Це результат діяльності інспекції з благоустрою, яку ми створили в цьому році. Було видано 484 приписи щодо наведення порядку на прилеглій до дворів території і всі вони виконуються, до штрафів справа не доходить. Таким чином прибрана не тільки вул.Пархоменка, а й Челюскіна, дещо по Фрунзе. Весною продовжимо наводити лад.

Володимир Анатолійович ВАХРУШКІН:

- У нашому будинку по вулиці Гончаренка, 38 відключили ліфт (3 під’їзд) на капітальний ремонт. Ремонт зазвичай проводять по півроку. Особисто я живу на 9 поверсі. Скільки нам це ще терпіти? Візьміть це питання під контроль.

- Ліфт у під’їзді Вашого будинку був внесений у план капітального ремонту, який почався з 20 листопада. Його відключають тільки тоді, коли ведуться безпосередні роботи, а так він працює в режимі тимчасових зупинок. Зараз ліфти ремонтуються у 3 і 5 під’їздах, в 1, 2 і 4 – працюють. До кінця року обіцяють ремонт завершити.

Людмила Володимирівна:

- Ще в серпні місяці ми писали лист на Ваше ім’я з приводу вуличного освітлення по вул. Будівельній. Нас направили до «Благоустрою», де відповіли, що немає відповідного дроту, але все ж таки обіцяли поміняти. Проте вуличне освітлення так і не відновили. Коли воно буде відновлене?

- Відповідно до Програми модернізації відновлення вуличного освітлення м.Охтирка з впровадженням енергоефективних світильників роботи по освітленню вул.Будівельної були розпочаті у 2012 році, коли встановили 3 ліхтаря. Доробити решту заважає банальна причина – казна «стоїть» уже три місяці і ми не можемо купити ні лампочки, ні дроту. Як тільки відновиться фінансування, обов’язково завершимо роботи.

- Коли працівникам гімназії виплатять заробітну плату за листопад?

- На днях чекаємо фінасування через казначейство.

Жителі будинку Київська, 115:

- Звалище за д/с «Сонечко», а ЖЕК не реагує. Собаки розтягують сміття. Коли наведете порядок? Діти ж тим звалищем «любуються».

- На Ваше питання ми відреагували оперативно і це стихійне звалище було ліквідоване за два дні. КП «Благоустрій» вивіз звідти 32 куб.м. сміття. В зв’язку з цим хочу звернутися до охтирчан: заплатіть копійки за вивезення сміття з Вашого подвір’я (всього 4 грн. 57 коп. в місяць з людини) і тоді ніяких стихійних звалищ по місту не буде. Чому за чиєсь сміття повинна розраховуватися вся охтирська громада із казни міста, вивозячи і розгрібаючи завали за рахунок платників податків?

- На продовольчому ринку ніхто не прибирає сніг, створюється або мокра каша, або велика калюжа, або намерзлі бугри. Продавці самі підкладають дощечки, щоб люди хоч якось могли ходити. Зверталися до базаркома. Але він сказав, щоб кожен біля свого робочого місця прибирав особисто. Коли наведуть порядок?

- Прибирання території на усіх ринках, напевне, повинно передбачатися в договірних умовах підприємців і адміністрації: чи то наймаються двірники, чи то кожен прибирає біля свого робочого місця особисто. Інспекція з благоустрою з’ясує ці обставини. Я згоден, що на території громади міста, яку орендують ринки і навіть там, де земля приватизована, повинен бути порядок і зручності для покупців і продавців.

СОРОЧУК Тамара Вікторівна:

- Вулиця Разіна не освітлюється. Писали всією вулицею лист до Вас. В листопаді віднесла лист до міськвиконкому. Поки що ніякої реакції. Скажіть, коли нам чекати вуличного освітлення?

- Заплановано на І квартал 2014 року, проте, щоб не зурочити, є можливість зробити це і невідкладно. Постараємось якнайшвидше.

- Хто буде доводити до ума ливневу каналізацію біля дитячого садка «Росинка». Розрили і майже все так залишилося, ями навпроти будинку 35 по вулиці Київській, решітка зникла.

- Самі знаєте, яка там стояла калюжа, що неможливо було пройти між дитсадком і кіоском. Там зробили не якісь ями, а дренажні приямки, завдяки яким вода сходить швидко. Вони були накриті, як годиться.

Яким чином Ви причетні до базару, що побудований на місці знищеного скверу по Червоноармійській, і чому Демченко І.І. звинувачує Вас в тому, що і досі не відкрите приміщення цього ринку. А чому вона не звинувачує, що не відкривається в центрі міста «Оскар»?

- Я не знищував сквер і не давав дозвіл на будівництво ринку по вул. Червоноармійській. І не я даю дозволи на відкриття новозбудованих об’єктів. Для цього є державні служби, які професійно несуть за це відповідальність. Щодо «Оскара» – нехай відповідає Ірина Іванівна.

- Скільки затримано дебоширів у місті, які ламають лавочки, паркан швейної фабрики, такі прути гнуть, і як вони покарані?

- Подібне питання уже було адресоване під час «прямого зв’язку» з начальником міліції. Віталій Негаматулін пообіцяв, що посилить наряди на цій території міста.

Євген Олексійович МЕГЕРА:

- Хочу подякувати Олександру Володимировичу за те, що він прислухався до моєї пропозиції щодо освітлення біля території мосту, що знаходиться за «Кнєжею» . А також подякувати «Плазмі», яка взяла участь у співфінансуванні.

- Приємно, коли вдається знайти спільну мову з підприємцями і об’єднаними зусиллями зробити корисну справу для міста.

Жанна КАЧАЙЛО:

- Звертаюсь до вас з проханням допомогти. Я жителька Охтирки вул. Котовського, б. 31. Дорога по цій вулиці заасфальтована, але таким чином, що вся вода з ранньої весни до пізньої осені під час танення снігу та дощів стікає до мого двору і створює велику калюжу. Машини, які проїжджають повз будинку, заливають цією водою весь паркан, вікна, будинок, спокійно не можна вийти з двору, бо накриє брудною водою з ніг до голови. Звертання до квартальної та депутата не дали результату. Допоможіть, будь-ласка.

- Треба вирівняти підсипку і планування зазначеної ділянки дороги. Прийде весна і тоді подивимось, що можна зробити. Допоможемо.

Жителі будинку по вул.Полтавській10-А Надія Шевченко, Віталій Корабельський, Дмитро Гавриленко, Віра Бардаковська, Валентина Омельченко:

- У нашому будинку немає лічильника на опалення і тому за послуги ТЕЦ ми платимо майже на 50% більше, ніж мешканці сусідньогобудинку 10-Б. Зверталися в «СІБ», де нам відповіли, що за кошти мешканців купити і встановити лічильник не дозволяє законодавство, а у ЖЕКу таких коштів не буде в найближчі 5 років. І що ж тоді робити?

- Лічильники в багатоповерхових будинках встановлюються за рахунок бюджетних коштів або при умові створення ОСББ за рахунок мешканців. У цьому році планувалося встановити лічильники тепла в трьох будинках, проте вони не були профінансовані. Все залежить від надходжень до бюджету в 2014 році. Будуть кошти – купимо.

Олексій:

- Коли зробите освітлення по вул.Комінтерна та біля містка через р.Охтирку в цьому районі. За місток велика подяка В’ячеславу Пелиху.

- Що стосується містка через р.Охтирка, то член партії Регіонів В’ячеслав Пелих виконав доручення міської організації Партії Регіонів і збудував пішохідний місток, за що йому дійсно велика подяка.

- Цим містком користується дуже багато людей, в тому числі і дітей, які йдуть з школи №5 по темноті. Я можу безплатно дати дві-три лампи ДРЛ.

- Ми з вдячністю приймемо Вашу допомогу, яку прошу передати в КП «Благоустрій». Спеціалісти цього підприємства перевірять, чи можна зробити освітлення на існуючих стовпах, то підключимо лампи відразу. Якщо треба додатково встановлювати опору, то весною. В цілому по місту з початку 2013 року відновлено 5,5 км мережі вуличного освітлення, встановлено 310 енергозберігаючих світильника та замінено 24 непрацюючих на нові. Це значно більше, ніж планувалося.

ВІД РЕДАКЦІЇ: Дякуємо Вам за відповіді. Наш колектив бажає Вам в Новому році плідної роботи і задоволення від її результатів. І щоб на все це вистачало здоров’я і сили.

 Комментарии (3)

 

  1. НИЧЕГОСЕБЕ пишет:

    Так он бывший РЕГИОНАЛ?

  2. Цыганский Барон Чоли пишет:

    Братуха С Новым Годом! тебя, ты Наш человек мы гордимся тобой! Так Держать!

  3. Татьяна пишет:

    Хочу Вас привітати з Новорічними святами .Побажати міцного здоровья трудової наснаги мудрості в Вашій нелегкій роботі.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: