Напад у жіночій консультації

2 января 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 10 коммент. | №1(927)

Агресивна жінка побила лікарів і розірвала акушерці вухо

Майже щорічно спеціалісти складають списки найнебезпечніших професій. Після випадку, що стався 27 грудня в Охтирці до цього переліку можна віднести і професію медичних працівників. І якщо наркологи, невропатологи, психіатри, працюючи з неблагополучними верствами населення, хоча б усвідомлюють небезпеку, то тепер і гінекологи потрапили під приціл людської агресії.

Після 16.00 до жіночої консультації на прийом до лікаря завітала молода жінка 1987 року народження. Вела вона явно неадекватно, була в стадії алкогольного сп’яніння. Працівник реєстратури, запитавши її прізвище і адресу, знайшла медичну картку і почала уточнювати чи належить картка саме їй. Проте відвідувачка вибухнула гнівом:

- Це не моя карточка, це моєї мами, – вона схопила зі стола стаціонарний телефон і розбила його, супроводжуючи дії нецензурною лайкою.

Перелякана медпрацівник покликала на допомогу завідуючу жіночою консультацією Анжелу Волкову, яка, представившись,запитала, чому жінка так себе поводить. Однак замість того, щоб відповідати, пацієнтка вчепилась в халат завідуючої, розірвала його. В цей час на крики збіглись всі, хто був у приміщенні, почали викликати міліцію та керівництво ЦРЛ. Однак правоохоронці не квапились приїжджати. Тим часом жінка била медпрацівників по обличчю, штурхалась ногами (до речі взуття було в неї на дуже високих підборах), її не могли втримати і вгамувати. Потім у приміщення зайшла, як виявилося її мати, проте це лише підігріло пристрасті, відвідувачка вчепилася в неї і вирвала жмут волосся. Намагаючись вирватись, хуліганка схопила акушерку і вирвала сережку разом зі шматком вуха і викинула (сережку так і не знайшли, хоча до пошуків долучались усі, хто проходив поруч з жіночою консультацією). Міліціянти нагодились аж через 40 хвилин, вони забрали правопорушницю до своєї машини, хоча та продовжувала пручатися і лаятись і битися. На місце події приїхала і заступник головного лікаря Надія Володимирівна Бездрабко:

- Жінка була п’яна і небезпечна для людей. Медики знаходились в такому стані, що їм необхідна була як медична, так і психологічна допомога. Заспокоївши їх, я вийшла до міліції і попросила терміново доставити правопорушницю на санпропускник для того, щоб кваліфіковані лікарі оцінили її стан здоров’я, визначили, яку екстрену медичну допомогу варто надати і де продовжити лікування. Міліціонери сказали, що чекатимуть швидку допомогу на місці. На мою думку, вони тут були не праві, бо спеціалісти швидкої допомоги не можуть повністю дати заключення про її стан здоров’я. Врешті правоохоронців вдалось переконати про необхідність транспортування жінки до Охтирської ЦРЛ. Були викликані ургентні спеціалісти: нарколог, невропатолог, лікарі-хірурги. Працівники міліції допомагали її тримати, бо ця людина продовжувала агресивно себе поводити.

Оскільки заспокійливі ліки не подіяли, було прийнято рішення госпіталізувати її до другої обласної психіатричної лікарні. Попередньо стан було визначено як тяжка стадія психомоторного збудження через зловживання алкоголем. Кінцевий діагноз і лікування бешкетниця отримає в психіатричній лікарні.

Постраждалі медики пройшли обстеження, їм була надана допомога, крім того, вони написали заяви до міліції.

До речі, нападниця на лікарів ніде не працює, веде розпусний спосіб життя, за словами матері кілька днів не з’являлась удома. Не зважаючи на все це мати просила медперсонал пробачити її доньку і не піддавати випадок розголосу. Проте Надія Бездрабко впевнена, що замовчувати цю історію не можна хоча б з того розрахунку, що жінка небезпечна для суспільства і потребує кваліфікованого медичного втручання. Керівництво лікарні вже розмірковує над тим, щоб забезпечити медичні установи тривожними кнопками.

Олена Кобилко

 Комментарии (10)

 

 1. Жительница города пишет:

  Абсолютно согласна с Тори. Бездрабко – кто с ней сталкивался хоть раз, то правда охота дать в …… Хамка еще та.

 2. ЧЕЛОВЕК пишет:

  Как вы можете это всё писать…. Вы же не знаете,что та женщина приходила в ЖК и слёзно просила прощение. Она просто была в стельку пьяная, а врачей подло так осуждать за такую зарплату…А в ЖК уже нет бардака.Прийди и посмотри. А ремонт,это дело руководства города.

 3. Тори пишет:

  Да пусть госпожа Бездрабко расскажет скольких людей она до бешенства доводила,когда работала в ЦРБ,своими придирками,унижениями и оскорблениями.В то время у меня было дикое желание ей не то,что ухо,а голову оторвать.А насчет женской конс-и скажу следующее:бардак там зародился раньше,чем мир.Когда была беременна,прочувствовала это на себе в полной мере,посему и не вызывает удивления такое поведение посетительницы.

 4. Сергій Проценко пишет:

  А наших відважних міліцієнтів треба представити до нагороди ЗА ВІДВАГУ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ

 5. Антиврач пишет:

  Девчонки (медсестре) оторвали ухо, а эта так называем врач ржет так как будто не чего не произошло, стыд позор!!!!И где версия со стороны виновницы, хватит делать из врачей “пушистых”!Как послушать то все виноваты кроме них, им походу даже на низший мед персонал наплевать! Противно даже смотреть!

 6. вики пишет:

  если нормально себя пациенты ведут, то есть без хамства, то отношение медиков нормальное , проще всего прийти нахамить , а потом рассказывать какая у нас плохая медицина

 7. владимир пишет:

  Посмотрел ролик, ну ничего не удивительно…они там постоянно теряют то результаты, то сами анализы…..всей лекарне пендалей надавать чтоб не теряли….помню три дня возил престарелую маму на анализы из-за ветра в головах медсестер
  -

 8. владимир пишет:

  Все нарисовали с одной стороны,им лучше одну виноватой оставить, про свои проблемы ни слова все пушистые….при чем лекари так активно стали инициировать медосвидетельствование на состояние ….с чего такая активность? Тут же в психушку изьявили готовность….прям шустрики ….вот бы так они к пациентам активно…..

 9. ахтырка.нет пишет:

  Все понятно, что начудила и т.д. и т.п., но никто не поинтересовался, что привело ее к такому состоянию. МылицИя, акюшеры, все понятно, но у них в организацЫях такой дурдом, что кто не сталкивался тот не поймет. Общество больное, а перекладывают вину на частный случай.

 10. вики пишет:

  наша милиция нас бережет, если бы доктор дала той дуре по морде , еще бы и виноватой сделали . А вовремя приехать не могут, как хотите так и разбирайтесь

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: