Конкурс соціальної реклами

13 января 2014 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №2(928)

Социальная рекламаВсеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» запрошує до участі у Конкурсі соціальної реклами «Сім’я і робота – наша турбота», який відбувається у рамках міжнародного проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що здійснюється за підтримки Представництва ЄС в Україні.

У Конкурсі можуть брати участь як раніше створені рекламні продукти соціальної спрямованості так і новостворені. До участі запрошується талановита молодь, студенти вищих навчальних закладів, а також співробітники рекламних агентств та компаній.

Зміст робіт має показати важливість розв’язання проблем тендерної рівності у питанні поєднання сімейних обов’язків (догляд за малими дітьми) та кар’єри, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців та працівників з сімейними обов’язками, а також створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною.

Конкурс має три номінації: друкована реклама (плакат, постер); фотографія; відеореклама (відеоролик).

Роботи в усі номінації подаються в електронному вигляді у високій якості для друку і демонстрації на екрані. Вимоги до робіт у номінації «Соціальна фотографія» – обсяг інформації в одному файлі – не менше 2 Мб і не більше 5 Мб.

Більш детально з вимогами до конкурсних робіт можна ознайомитися на сайті проекту «Знову до роботи…»: znovudoroboty.org.ua.

Загальний призовий фонд Конкурсу – понад 45 тисяч грн.

У кожній номінації конкурсу визначаються призери, яким присуджуються перше, друге та третє місця. Роботи, що зайняли призові місця, нагороджуються дипломами Конкурсу та цінними призами. На Конкурсі передбачено спеціальні призи, зокрема, приз глядацьких симпатій.

Призери та володарі спеціальних призів Конкурсу мають право використовувати призи та дипломи Конкурсу для реклами і популяризації власної творчості.

Заяви та готові матеріали надсилати на електронну адресу:

st@znovudoroboty.org.ua. або поштою: м. Київ, вул. Фролівська, 1/6.

Більше про зміст проекту та Конкурсу – на сайті: znovudoroboty.org.ua

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: