Хто зініціював падіння цін на молоко?

23 января 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №4(930)

На апаратній нараді в Охтирській райдержадміністрації з доповіддю виступала голова Бакирівської сільської ради Людмила ЧЕРНОВА.

Темою її виступу була робота зі зверненнями громадян. За 2013 рік до сільської ради надійшло 61 звернення. З них найбільше стосувалися аграрної політики. Зокрема, важливим питанням, з яким селяни звертаються до органів місцевого самоврядування, є ціни на молоко. Так, наприкінці року ціна впала з 4 грн. до 2,60 грн. Голова райдержадміністрації Анатолій Коваль так прокоментував це повідомлення:

Коваль

 

- Спад ціни зініціював «Гадячсир». Вони проїхали по селам, наобіцяли селянам золоті гори, розвезли по домівках макухи, але як відомо, де м’яко стелять, там твердо спати. Забравши собі більшість клієнтів, знизили ціну на продукцію. «Влізли» на територію з іншої області, немає в них тут ні офісу, ні керівника. На кого ми можемо вплинути?

 

Разом з тим, Анатолій Іванович повідомив, що проблему взято під контроль. У кінці місяця, якщо цінова ситуація не покращиться, то звітувати перед головами сільських рад буде начальник управління ветеринарної медицини Охтирського району. Очільник району закликав проводити по селам роз’яснювальну роботу щодо недопущення здачі молока в борг. Єдиним способом контролю цін на молоко Анатолій Коваль вважає створення кооперативів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: