Жахливе вбивство на Дачному, 5

23 января 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №4(930)

16 січня Охтирка стрепенулася від новини про вбивство: говорили, що злочинець не тільки жорстоко вбив 77-річну власницю квартири, а ще й на згадку забрав всі коштовності та гроші.

Як розповідає заступник начальника міськвідділу – начальник кримінальної міліції Руслан Кладько, 16 січня до чергової частини міліції подзвонила жінка і повідомила про вбивство по провулку Дачний, 5. Вже на місці події вона розповіла, що в неї був ключ від квартири Клавдії (саме так звали жертву). Схвильована від того, що вже майже 2 дні вони не бачились, вирішила навідатися до неї. Перший крок в квартиру відразу викликав тривогу – Клавдія була акуратною господинею, а тут всі речі були розкидані, наступні кроки привели до шокового стану – посеред зали лежало її тіло з закривавленою головою.

- На тілі вбитої експерти виявили 8 поранень в області голови невідомим предметом, – розповідає Руслан Володимирович . – Господиня в квартирі проживала сама, чоловік помер років 10 тому. Ймовірно, невідомого цікавили гроші та коштовності, бо особисті речі, в тому числі і побутова техніка, були на місці. Але, як стверджує Руслан Кладько, розкриття вбивства ускладнює той факт, що з’ясувати реальну суму викраденого неможливо, тому що всі родичі проживають за межами Сумської області і навідувалися до Клавдії лише час від часу.

За цими дверима було скоєне вбивствоЗа словами Руслана Володимировича, припущення, ніби майбутня жертва разом зі вбивцею вживали алкогольні напої, виключені оскільки будь-яких ознак спільного застілля в квартирі не було. Проте спосіб проникнення вбивці до квартири пенсіонерки також є незрозумілим, адже за словами сусідів вона зажди було обережна, з незнайомцями не спілкувалася і до квартири чужих людей не впускала. Працівники міліції стверджують, що злочинець, аби квартира менше привертала до себе уваги, зачинив за собою двері на ключ.

Вчинене кримінальне правопорушення занесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст.115 ККУ (умисне вбивство). Обставини та мотиви скоєння злочину з’ясовує слідство.

Сусіди відгукуються про Клавдію з позитивного боку. Розповідають, що була дуже активна, доглянута жінка, бідною назвати її також не можна було. Чоловік із сусіднього будинку розповідає, що у Клавдії в квартирі зроблений євроремонт, а не так давно сусіди її затопили. Напередодні вбивства, 14 січня їй вдалося відсудити гроші за спричиненні збитки. Кажуть, що раніше їздила до Китаю, працювала в Італії. Мабуть, грошики водилися, тому скоріш всього, хтось навів на неї. Можливо, вбивця був знайомим.

Міліція розшукує вбивцю і звертається із проханням до громадян. Можливо ви знаходилися неподалік, або проїжджали по пров. Дачний, 5 на авто, оснащеним відео реєстратором, і володієте якоюсь інформацією, просимо зателефонувати за номером «102» або 2-35-66

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: