Культура + видео

26 января 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №4(930)

До 200-річчя Т.Г.Шевченка

Поет живе в серцях свого народу

В рамках проведення заходів з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка в Центральній міській бібліотеці був проведений літературно-художній захід «Живий у правді віковій, в піснях і слові Заповіту». Працівники бібліотеки декламували вірші поета, розповіли про його значущість для кожного покоління.

Голова місцевого осередку «Просвіта» Олександр Скиба розповів про основні віхи біографії поета, викладач музичної школи Антоніна Тесля під акомпанемент бандури виконала пісні на слова Тараса Григоровича «Зоре, моя вечірняя» та «Тополя».

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

В залі були виставлені роботи учнів художньої школи за мотивами творів Шевченка. Заступник міського голови Наталія Колесник, наголосила, що знати про Шевченка необхідно, адже це наша історія. А лише в того народу, хто цінує історію – є майбутнє. Протягом року в бібліотеках міста і району проходитиме цикл заходів присвячених цій визначній даті.

Творчий звіт

Різдвяний сувенір від музикантів

Новий рік та Різдво Христове – це свята як для дітей, так і для дорослих. І коли ж, як не в цю чудову зимову пору, завітати на магічне дійство музики? 17 січня Охтирська музична школа надала всім бажаючим нагоду поринути у казковий світ музики, адже цього дня відбувся традиційний концерт «Різдвяний сувенір».

Більше 80 учасників дійства співали новорічні пісні, твори сучасних авторів, популярні естрадні композиції, танцювали запальний Рок-н-Рол, дівочий перепляс та українську польку. Осяяна вогниками зала, святково прикрашені ялинки, яскраві сценічні костюми, зимові декорації сцени чудово доповнювали музичне дійство. Колективи змінювали на сцені один одного, несучи в зал разом з мелодіями позитивні емоції, відчуття свята.

Особливе враження на глядачів справив виступ хору «Гармонія», де в сучасній аранжировці діти співали всім відому пісню Jingle Bell. Ця прем’єра спровокувала до організації конкурсу «Битва хорів», який в майбутньому хочуть провести в Охтирці. Приємно, що цей музичний вечір об’єднав артистів різного віку від наймолодших до старшокласників, і кожен зміг показати свій талант та майстерність.

Акція «Милосердя»

«Усі ми різні, але нас єднає Добро»

У традиціях нашого народу споконвіку зберігається звичай допомогти тому, хто цього потребує.

З метою популяризації благодійності в Охтирській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 проводяться акції «Милосердя». З 23 по 27 грудня 2013 року зусиллями учнів, батьків, учителів було зібрано благодійну допомогу вихованцям Груньської школи – інтернату. Проведення таких акцій стало для нашої школи вже традицією. Діти та їх батьки приносять до навчального закладу канцелярські товари, одяг, різноманітні іграшки, художні книги. Але цього разу наша благодійна акція була більш масштабною.

На фото учні Охтирської школи №3

Завдяки співпраці з загальноосвітньою школою I-III ступенів №8, 15 січня 2014 року учні, представники педагогічних колективів: заступник директора з виховної роботи Кудіна В.І., педагог – організатор Зеленська Н.Ф. ( ЗОШ №8), заступник директора з виховної роботи Гузенко О.В., педагог – організатор Сухомлин Н.М. ( ЗОШ №3) відвідали вихованців Груньської школи – інтернату.

Талановиті школярі з обох шкіл привітали груньських вихованців з новорічними святами, вручили подарунки, а також представили чудову концерту програму. Під час новорічних свят кожен з нас чекає на якісь дива. То ж давайте почнемо з себе, створимо чудеса власними руками для інших …

Педагог-організатор Н.М.Сухомлин

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: