Молодики атакували Партію регіонів

20 февраля 2014 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №8(934)

100_639413 лютого стався напад на районний штаб Партії регіонів. Про нічне вторгнення свідчили два розбитих вікна, написи на стінах (для приклада «Ленін жив и будет жить»), пошкоджений комп’ютер, а також викрадена оргтехніка ноутбука «Асус»і фотоапарат «Панасонік».

Співробітники районної організації ПР припускають, що напад здійснили представники радикально налаштованих опозиційних сил або представники «Правого сектора». Про це свідчить фашистська символіка і агресивні написи, залишені зловмисниками на місці злочину. Кілька днів тому, очевидно ті ж радикали, обмалювали офіс Партії Регіонів коричневою фарбою.

Про інцидент відразу було повідомлено в правоохоронні органи, які з місця події відразу вилучили сліди пальців рук та взуття невідомих. За кілька днів міліціонери встановили особистості зловмисників та повернули регіонівцям викрадену техніку. Хуліганами виявилися двоє місцевих юнаків 17, 18 років (один з них вже мав судимість за подібні злочини). Як пояснюють затримані, вони неодноразово приходили до цього об’єкту, де крім  офісу ПР, розташована  і редакція  газети «Лідер».

Спочатку обмалювали його, потім розбили скло, а через годину прийшли і обікрали. Діяли вночі, а ціль вибирали випадково. Свою вину хлопці визнали повністю та пояснили, що скоювали злочини заради грошей. Викрадене планували продати, та не встигли.

Наразі хлопцям може загрожувати до шести років позбавлення волі. Триває досудове розлідування.

К.К.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: