Нові призначення

20 февраля 2014 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 6 коммент. | №8(934)

В ДПС новий командир – капітан міліції Колєсніченко Андрій Вікторович

КолесниченкоНаша довідка

Народився: 23 жовтня 1974 року, в Охтирці

Освіта: в 2008 році закінчив Харківський Національний Університет внутрішніх справ, факультет – правознавство.

Робота: працював інспектором ДПС, заступником командира взводу і з 2014 року призначений командиром взводу з обслуговування стаціонарного поста № 2 роти ДПС ДАІ, підпорядкованої УМВС України в Сумській області.

Сімейний стан: одружений, має доньку

Хобі: рибалка, туризм

Колишній мер тепер править поштою

ДемченкоОхтирський цех обслуговування споживачів №8 очолила Ірина Демченко

Наша довідка

Народилася: 31 жовтня 1956 року в Лебедині, в родині військовослужбовця. З 1957 року до 1978 року проживала разом з батьками в м. Луганську. В 1978 році переїхала до Охтирки.

Освіта: в 1978 році закінчила Ворошиловградський машинобудівний інститут – економічний факультет. 1993 році – Київський Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва. 2007 р.- Національну академію державного управління при Президентові України. Має державну нагороду – «Заслужений працівник соціальної сфери України»

Робота: з 1978 по 1989 рік працювала на союзному підприємстві «Промзв`язок». В 1989 – 1990 роках разом з чоловіком перебувала в Чехословаччині, з 1991 року працювала на різних посадах в Охтирському центрі зайнятості.

З 2002 по 2010 року – обиралася Охтирським міським головою.

 Комментарии (6)

 

 1. Брокколи пишет:

  Так И.И. Сама в бриджиках ходила з оголеннымы ногамы та топиком, вся в рыжье как ЕкатеринаII

 2. Борис пишет:

  Нормальна жінка, нормальний керівник. При її правлінні у міськраді хоча б етикет державного службовця дотримувався. При ній її підлеглі жінки не ходили в оголених нарядах та у вечірніх сукнях. А зараз – один сором! У центрі зайнятості, де вона раніше працювала, був дружній колектив, який і зараз з нею підтримує теплі стосунки! І головне, вона цінила своїх підлеглих, хоча і була іноді сувора!

 3. Брокколи пишет:

  Себя не сократит,Вообще как она может занимать еще одно рабочее место у нее пенсия есть, не такой уж она и незаменимый руководитель,дай хоть одной безработной это место

 4. Вера пишет:

  Каждый день созерцаю ее возле почты, сумлінна праціниця!!! Не хотела бы я под ее руководством работать. Не в Украине где-то, может быть и гордились бы тем, что работают с бывшим мэром, а у нас – лишь бы не перестало работать еще одно отделение связи

 5. Сергійович пишет:

  ХА- ХА-ХА!

 6. поштовик пишет:

  Заметте уважаемые,что будучи мером Демченко постаралась,что б в Ахтырке был закрыт районный узел почтовой связи и под сокращение пошло почти 100 человек,теперь же она с честными глазами взялась “очолювать” нашу почту,вот уж про нее сказано ” НЕ ПЛЮЙ В КОЛОДЕЦ-ХЛЕБАТЬ САМА ПОТОМ БУДЕШ”

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: