Калейдоскоп

26 февраля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №8(934)

DSCN2419Погодуйте птахів взимку

Справжнім святом для вихованців групи «Буратіно» ДНЗ «Сонечко» став день, коли була проведена акція « Погодуйте птахів взимку». Дітлахи дізналися про пташок нашої місцевості, що залишилися з нами взимку. Територія садочка тепер вся прикрашена чудовими годівничками, які виготовили юні захисники природи.

Той, що йде попереду

Toyota PriusМіністерство внутрішніх справ України виділило ДАІ Сумської області 15 нових Toyota Prius (від лат. «той, що йде попереду») для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Три автомобілі дісталося і Охтирській ДПС. Як розповідає командир взводу з обслуговування стаціонарного поста № 2 роти ДПС ДАІ підпорядкованої УМВС України в Сумській області, капітан міліції Андрій Колєсніченко завдяки новим автомобілям працівники Державтоінспекції патрулюватимуть як на вулицях Охтирки, так і на дорогах державного значення та в інших населених пунктах. Toyota Prius – один з найдинамічніших гібридних автомобілів сучасності. Його характеризує низький вміст вуглекислого газу у вихлопі і вкрай економне використання палива. Двигун об’ємом 1,8 л. дозволяє розвивати потужність в 99 кінських сил.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: