Охтирська ОДПІ

27 февраля 2014 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

ОДПIЗатверджено нову форму довідки щодо наявності земельної ділянки ( № 3 ДФ)

Міністерство доходів і зборів України затвердило довідку про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ), яка підтверджує право такої особи на отримання доходу без утримання податку на доходи фізичних осіб.

Довідка видається власникам сільськогосподарської продукції, яка вирощена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих в розмірах, встановлених Земельним кодексом.

Довідка видається строком на п’ять років.

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник надає покупцю копію довідки про наявність у нього земельних ділянок. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції.

Довідка набуде чинності в день офіційної публікації (наказ від 17.01.2014 р. № 32).

«Акциз-2014». Міндоходівці Сумщини вилучили підакцизної продукції на понад 1 мільйон гривень.

Міндоходів Сумщини посилили наступ на тіньовий ринок алкоголю в області. З почату операції «Акциз 2014» оперативними підрозділами Міндоходів області вилучено з незаконного обігу товарів на суму 1,7 мільйона гривень, з них підакцизних – на 1,1 мільйон гривень. Переважну більшість цієї продукції оперативники вилучили при її незаконному переміщення через державний кордон України.

- Захист вітчизняного ринку від небезпечного фальсифікату залишається незмінним пріоритетом у роботі податкової міліції, – зазначив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Сумській області – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Олександр Фролов. – Щоб убезпечити громадян від споживання неякісного алкоголю, наші співробітник перевіряють будь-яку інформацію про канали незаконного завезення спирту на територію області, а також місця зберігання і реалізації нелегально виготовлених горілчаних виробів.

Один з таких каналів оперативники встановили у прикордонній зоні, на території Серединобудського району області. У приміщеннях приватного господарства одного з місцевих мешканців міндоходівці вилучили понад 3 тонни етилового спирту, порожні пластикові бочки, лійки, вимірювальні прилади, полімерні шланги, ареометр, готову алкогольну продукцію. За підрахунками, у вказаному сховищі водночас могло зберігатися більше 5 тонн продукції.

В рамках відкритого кримінального провадження оперативники встановлюють коло осіб, причетних до злочинної діяльності.

Міндоходівці Сумщини обговорили з громадськістю зміни до митного законодавства

Члени Громадської ради при ГУ Міндходів у Сумській області обговорили отримання підприємствами статусу уповноваженого економічного оператора.

Відповідний проект наказу „Про надання підприємству статусу уповноваженого економічного оператора”, розроблений фахівцями Міністерства, розміщено на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.

Уповноважений економічний оператор це підприємство, що відповідає певним умовам (ст. 14 МКУ) та має право користуватися спеціальними спрощеннями (ст. 15 МКУ).

Отриманий статус надасть підприємствам право користуватися спеціальним спрощеннями, визначеними Митним кодексом України. Так, зокрема, підприємства матимуть змогу автоматично надавати митницям заявлену митну вартість при мінімумі документів, розміщувати без участі митниці на складах товар, вивантажувати його та знімати пломби тощо.

Для отримання статусу уповноваженого економічного оператора підприємство повинно не менше трьох років здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, відповідати визначеним вимогам, зокрема, щодо звітності, платоспроможності та стандартів безпеки.

За словами фахівців Міндоходів, розроблений наказ сприятиме впровадженню європейських стандартів у регулювання діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Тим самим національні стандарти митних процедур наблизяться до європейських, а це в свою чергу дозволить спростити митний контроль у країнах ЄС тим українським підприємствам, які працюють прозоро та мають бездоганну репутацію.

Паперова Книга обліку доходів і витрат тепер не потрібна!

Міністерство доходів і зборів України продовжує впроваджувати нові види електронних адміністративних послуг.

– В «Електронному кабінеті платника» в підсистемі передбачений режим «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді і формування податкової декларації» для фізичних осіб – підприємців, що здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, – повідомляє начальник ГУ Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко.

Якщо підприємець вирішить вести Книги обліку доходів і витрат в електронній формі, йому потрібен для цього посилений сертифікат відкритого ключа. Його можна отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів при Центрах обслуговування платників в податкових інспекціях області.

За допомогою електронного ключа в сервісі «Електронний кабінет платника» податків в режимі «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді і формування податкової декларації» підприємець може сформувати заяву на отримання Книги і надіслати її контролюючому органу за місцем податкового обліку засобами електронного зв’язку

Територіальні органи Міндоходів за місцем податкового обліку фізичної особи – підприємця реєструють заяву і протягом 3 робочих днів формують і спрямовують повідомлення про реєстрацію Книги з вказівкою реєстраційного номера Книги і дати її реєстрації.

Працювати в електронній книзі можна після отримання повідомлення про її реєстрацію. Записи потрібно робити за підсумками робочого дня, протягом якого одержано дохід.

До 1 квітня триватиме 1 етап конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»

Охтирська ОДПІ інформує, що за ініціативою Міністерства доходів і зборів України започатковано проведення у 20114 році конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни». Конкурс сприятиме формуванню високої податкової культури у май бітних платників податків, вивченню та розумінню підростаючим поколінням значення податків і зборів у житті держави та суспільства.

Конкурс проводиться протягом січня-серпня у три етапи:

  • 1 етап – районний рівень;
  • 11 етап – регіональний рівень;
  • 111 етап – всеукраїнський рівень.

Для участі у конкурсі залучаються учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій:

  • 1 вікова категорія – станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;
  • 11 вікова категорія – станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчості з податкової тематики: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.

Свої роботи школярі м. Охтирка та Охтирського району можуть направляти до 1 квітня 2014 року до Охтирської ОДПІ за адресою: м. Охтирка, вул.. Снайпера,3 кімната 8, тел.. 3-14-17.

На Сумщині орудують псевдоміндоходівці

Останнім часом на території Сумської області почастішали випадки шахрайських дій та провокацій стосовно працівників Міндоходів.

Невідомі особи, представляючись керівниками податкових інспекцій, вимагають кошти від посадових осіб суб’єктів господарювання.

Наприкінці січня такий випадок стався в Охтирці, а вчора, 11 лютого 2014 р., у Сумах. Інформація про телефонні дзвінки від невідомих осіб надійшла до ДПІ у м. Сумах. Директор одного з відомих у Сумах підприємств повідомив про надані їм пропозиції вирішити питання за певну суму. З реальними керівниками у бізнесменів налагоджені відкриті та партнерські стосунки. Тому сумнівів, що перед ними шахраї, не виникло.      

Олександр Семченко, начальник управління Міндоходів у Сумській області заявляє: до зазначених фактів ні начальники інспекцій, ні інші   працівники не мають відношення. Але, подібні дії дискредитують органи Міндоходів в цілому, формують негативне відношення до  органів Міндоходів з боку громадян.

– Шановні підприємці, директори, платники податків, не дайте себе ошукати шахраям, не відповідайте на погрози  і провокації з боку псевдо-міндоходівців. Якщо виникають проблеми відразу телефонуйте за номером (0542) 68-52-00 (чергова частина) чи управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Сумській області 77-05-28.

Охтирська ОДПІ

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: