Голови районної ради та адміністрації призупинили членство в партії регіонів

28 февраля 2014 | НОВИНИ | 1 комментарий | №9(935)

Сергей КиричкоСтаном на ранок 25 лютого голова Охтирської районної ради Сергій Кірічко повідомив, що з партії не виходив, на засіданні фракції партії регіонів, яка запланована на 12 годину цього ж дня, він внесе пропозицію розпустити фракцію та призупинити членство в партії. Крім того, він має намір пропонувати створити групу «За Охтирщину». На його думку, члени партії, які працюють учителями чи керівниками господарств, поганого нічого в районі не зробили.

- Коли я став головою ради, я взяв на себе відповідальність, потім мені пропонували очолити районні адміністрації в трьох районах. Однак я відмовився, бо не знав, як дивитись людям в очі. І тепер я не хочу виглядати боягузом і кидати посаду, щоб всі говорили, ніби я втік.

Сергій Борисович звернувся до органів місцевого самоврядування району з проханнямвзяти на себе відповідальність за життєзабезпечення територіальних громад району, функціонування підприємств, установ, організацій. На себе ж взяв відповідальність за координацію дій.

Голова Охтирської райдержадміністрації Анатолій Коваль вважає, що загибель людей нічим не можна виправдати. Оцінку діям влади дасть новий уряд. З приводу своєї посади Анатолій Іванович готовий діяти згідно з чинним законодавством. Якщо призначать нового губернатора, то, звісно, він набиратиме нову команду і попросить звільнити крісло. Тоді голова готовий буде написати заяву.

- Я єдиний голова адміністрації, що прийшов на посаду з іншої області і не звільнив жодного працівника. Хто б не став на моє місце, я хочу порадити звернути увагу на людей. Починаючи від заступників та начальників відділів і управлінь, і до звичайних спеціалістів в адміністрації працює команда професіоналів. Кожен з них на своєму місці.

 Комментарии (1)

 

  1. Сабрина пишет:

    “призупинити членство в партії”. Это как?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: