Шлях до сільського господарства лежить через коледж

4 марта 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №9(935)

СтавицкийАгропромисловий комплекс – надзвичайно важлива ланка, що значною мірою визначає соціально-економічний стан суспільства та продовольчу безпеку держави.

В агропромисловому виробництві зайнята п’ята частина працівників усіх галузей, зосереджена майже чверть виробничих фондів і виробляється близько 70% товарів народного споживання.

Стрімкий розвиток агропромислового комплексу України, як пріоритетної галузі національної економіки потребує конкурентоспроможних, висококваліфікованих працівників, які б брали активну участь у подальшій розбудові аграрної галузі. Саме на підготовку таких спеціалістів зорієнтований Охтирський коледж Сумського національного аграрного університету.

Наш коледж являється одним із найстаріших аграрних навчальних закладів України і за свою 115-річну діяльність накопичив величезний досвід підготовки фахівців, які користуються великим попитом на ринку праці.

Охтирський коледж СНАУ здійснює навчання студентів за такими спеціальностями:

«Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»;

«Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»;

«Економіка підприємства»

Навчаючись на денному відділенні, студенти можуть одночасно опановувати другу спеціальність за заочною формою навчання, що надає перевагу випускникам під час працевлаштування.

Під час навчання студенти отримують робітничі професії:

Водій автомобіля категорії «В» і «С». Тракторист-машиніст категорії А1, А2,В1. Слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання. Оператор комп’ютерного набору.

В нашому навчальному закладі впроваджено ступеневу підготовку, яка дає змогу продовжити навчання на старших курсах відповідних спеціальностей Сумського національного аграрного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

В.о.директора Охтирського коледжу СНАУ Андрій Ставицький

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: