«Дайте мені зброю, я воювати піду!»

13 марта 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | 6 коммент. | №11(937)

КапитонСаме з такими вимогами звертаються деякі охтирчани до військкомату. Станом на 6 березня добровольцями на випадок збройної агресії в Криму записалися близько 40 чоловік.

- Записуємо всіх, хто виявив бажання, незалежно від віку, – говорить військовий комісар Охтирського і Великописарівського об’єднаного комісаріату Віталій Капітон. Найбільшу активність проявляють люди віком від 30 років. Молодь не прагне вступати до військових лав. Є серед добровольців і чоловіки 1958 року народження.

Працівники військкомату перевіряють дані всіх військовозобов’язаних, що стоять на обліку та тих, хто записався добровольцем. Половина з них уже передумали і відмовляються від свого пориву виконати громадянський обов’язок.

- Хочу звернутись до жителів Охтирки та району. Не панікуйте. Ми працюємо в мирних умовах і нікого на війну не призиваємо. Ми просто перевіряємо дані військовозобов’язаних, – сказав Віталій Капітон.

 Комментарии (6)

 

 1. ПАТРІОТ пишет:

  ПУТЛІРУ ПУЛЮ В ЛОБА !!! ЗАСЛУЖИВ ГАД!!!

 2. Доброжелатель пишет:

  А Путин В.В. и братьев по вере истребит ., т.к. неофашизмом попахивает от его высказываний .

 3. Путин В.В. пишет:

  Афганец Кожедуб пидаров из европы истреблял , а не братьев по вере.

 4. Путин В.В. пишет:

  Санек шизофреник Обама с пидарами из Ес . Обьясни зачем они мне такую каку сделали в Киеве?

 5. Афганец пишет:

  Саша Билый и В 9-й роте в основном Украинцы были,Советы в Афган предпочитали Украинцев отсылать лучше их никого в Союзе не было! А лучший Асс всех времен и народов Кожедуб из Сумской области!!!!

 6. Сашко Билый пишет:

  Люди Война будет, сейчас идет пассивная фаза после 16 марта будет активная,наибольшие потери в войне несут гражданское население если записаться в армию у нас есть шанс выиграть, воевать придется в любом случаи или за Украину или в составе Российской федерации в Третьей Мировой войне это шизофреник В.В. Путин целенаправлено идет к Третьей Мирой Войне

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: