Охтирщина відсвяткувала 200-літній ювілей Т.Шевченка

13 марта 2014 | ІСТОРІЯ | Нет комментариев | №11(937)

Багата9  березня минуло 200 років з дня, коли народився  великий  поет,  художник  та  громадський діяч Тарас ШЕВЧЕНКО.

По  всій Україні  проходять  заходи  з нагоди цієї дати. Не стала виключенням і Охтирщина. В школах та бібліотеках проводять круглі  столи,  поетичні  вітальні, різноманітні виступи. В міському краєзнавчому музеї  відкрилась виставка місцевих  художників, присвячена  Кобзарю.  Біля  погруддя Шевченка,  що  знаходиться на  території міськвідділу міліції, був проведений мітинг .

В кожному  населеному  пункті Охтирського  району  також  пройшли  врочистості  по  вшануванню Тараса  Григоровича. На жаль, обіцяний пам’ятник в Охтирці біля міської ради хоч і доставили  в Охтирку, але  він  так  і  не  був встановлений. Однак приємно  відзначити, що на території ТЕЦ погруддя Шевченка  зайняло  почесне місце на постаменті. Тепер в Охтирці два погруддя і обидва на території  режимних об’єктів.

Ніна  БАГАТА, член Національної спілки письменників України

На ТЭЦ появился свой Шевченко

Работники ТЭЦ тоже решили приобщиться к празднованию 200-летия со Дня рождения Тараса Шевченка. На территории был установлен памятник поэту.

Раньше на постаменте красовался Владимир Ленин, а теперь его сменил Кобзарь. Первый заместитель директора Алексей Щербина говорит, что решение коллективное. Бюст делали в Киеве. Обошелся он предприятию в 6 тысяч гривен.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: