Рибалка напередодні заборони

19 марта 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №11(937)

ПроходаПісля закінчення зими, приходить пора, коли бурхливо і швидко стікає тала вода. За цим слідує період водопілля через відтавання і прогрівання землі і відходом грунтових вод, в яких високо зміст різних суспензій. Це зовсім не ті кришталево чисті грунтові води, які б’ють в джерелах і ключах, це інша волога, нагромаджена у землі напередодні зими, від затяжних осінніх дощів. Вода не встигла зійти і з настанням морозів, скупчилася в різних ямах і резервуарах, а потім замерзла. І ось з приходом тепла вся брудна вода потрапляє у водойми, перетворюючи їх у досить каламутні. Рибалка ускладнюється і стає проблематичною. Суспензіями заповнюються не тільки річки, а й стоячі водойми, частина з яких ще покрита льодом. Риба ж відмінно переносить період каламутної води у водоймах, рух її після зими активізується.

Незабаром період нересту і риба починає свій рух до місць ікрометання, де скупчується в зграї, що може вплинути на успіх в риболовлі. В цей час потрібно знати, де риба збирається в зграї, використовувати правильний прикорм і наживку, або насадку. Найскладнішою в цей момент буде рибалка на високій воді у великих річках. Але можна знайти місця на широкій заплаві, де зосередилася риба, там більш чиста вода і зябра не забиває каламутна суспензія, також там є можливість для риби знайти корм. Його тут багато – це личинки і комахи, хробаки, які виходять із затопленого грунту, насіння рослин. У каламутній воді риба краще клює на черв’яка.

Потрібні телефони

096-838-25-70 (цілодобово), (0542) 61-01-22 (Пн. – Пт. з 8:00 до 17:00) – телефони гарячої лінії Сумирибоохорони. Звертайтеся в разі виявлення порушень або загибелі риби.

(0542) 61-01-22 – звертайтеся в разі виявлення корупційного правопорушення чи одержання інформації про вчинення такого правопорушення працівниками Сумирибохорони, або надсилайте інформацію за адресою: 40009 м. Суми, вул. Набережна р. Стрілки, 48.

Провідний Державний інспектор Сумирибоохорони Прохода Ф.В.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: