Військова техніка на вулицях Охтирки

20 марта 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №12(938)

14 березня близько шостої ранку центральною вулицею Охтирки проїхали БТРи та інша військова техніка. В зв’язку з останніми подіями в країні, звичайно, мешканців міста охопив страх.

ЯковецьНевже війна? Оскільки в прикордонних областях Росії проводяться військові навчання, то цілком логічно, що виникають думки про повторення ситуації в Криму. Коментує командир військової частини А-0563 Олександр Яковець:

- На сьогоднішній день ми спільно з іншими військовими частинами, та з державною прикордонною службою проводимо тактико-спеціальне навчання на території північної частини Харківської області. Такі дії спрямовані на підвищення бойового вишколу особового складу. Це нормальне явище.

Навчання заплановані?

- Заплановані, але в зв’язку з тим, що Російська Федерація (це ні для кого не таємниця) проводить поблизу наших кордонів дуже масштабні навчання повітряно-десантних військ, дещо змінено і формат наших навчань.

Можна сказати, що військові будуть охороняти кордон від росіян?

- Я би так не сказав. Ми підвищуємо вишкіл особового складу.

Скільки техніки з військової частини виїхало?

- Я не можу розкривати таку інформацію. Вона не для широкого розголосу. Але це досить серйозна складова частина.

Чи є привід охтирчанам хвилюватись?

- На сьогоднішній день Збройні сили України проводять навчання. Дуже багато військових частин на полігонах. Якщо Охтирку хвилює питання, що військова частина покинула місто, то це не так. Значна кількість військових залишилась на місці і очікуємо що до нас для взаємодії прибудуть інші військові частини. Збройні сили займаються тим, чим повинні займатись.

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: