Проблеми і досягнення комунальників

25 марта 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №12(938)

16 березня - День працівників ЖКГ та побутового обслуговуванняЇх головна зброя – мітла, відро та плоскогубці, їх роботу ніколи не помітно і вони найчастіше піддаються критиці, вони завжди потрібні в той момент коли ніхто інший допомогти не може і знаходяться в опозиції до населення. Як тільки зникає вода, вони чують прокльони, як тільки переповнився сміттєвий бак – говорять, що вони нічого не роблять, як тільки заб’ється каналізація – взагалі краще мовчати.

В середині березня працівники житлово-комунального господарства відзначають своє професійне свято. Недоліків в роботі багато, але й без комунальників життя б зупинилось. «Деякою мірою символічно, що комунальники святкують професійний день після жіночого свята. Так само як про жінок ми згадуємо один раз на рік ,так і про комунальників. Особисто для мене праця кожного вашого колективу нагадує або вулик або мурашник, де постійно снують мешканці і забезпечують життєдіяльність всього міста» ,- сказав під час вітального слова секретар міської ради Ігор Алєксєєв.

А вручаючи грамоти кращим працівникам, додав: «У кожному вулику є матка», – і привітав грамотою обласної державної адміністрації заступника начальника ЖКГ Валентину Колтирєву. Кращих працівників сфери теж нагородили грамотами та квітами, а місцеві артисти підготували невеликий концерт. Ми поцікавились у керівництва міста, відмінників праці та простих мешканців, що б вони побажали працівникам ЖКГ, та які проблеми потребують негайного вирішення:

P1500380Що б ви побажали своїм колегам?

Скорик Світлана оператор ТОВ «Водоторгприлад»:

Достойну зарплату

- В переддень професійного свята всім колегам бажаю здоров’я, удачі, і головне мирного неба над головою. Колектив у нас дуже дружній, сьогодні колеги щиро вітали мене з отриманням грамоти. Хотілося б, щоб наш труд ще й достойно оплачувався.

IMG_6632Що б ви сказали мешканцям Охтирки?

Григорій Юрко, заступник міського голови:

Культуру охтирчанам

- Хотів би сказати жителям Охтирки: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!». Поважайте один одного, поважайте своїх сусідів, дружіть, вітайтесь один з одним, незважаючи на те живете ви в багатоповерховому будинку чи приватному секторі. Бережіть те що є. Бо водо-, тепло-, електропостачання та інші комунальні послуги – це дуже хиткий організм: якщо припиняє дію одне – то за ним тягнеться й інше.

IMG_6645Які проблеми в місті потребують негайного вирішення?

Підприємець Надія Барановська отримала відомчу відзнаку Укрсоюзсервісу нагрудний знак «Відмінник служби побуту України»:

Вулицям – назву

- Як житель Охтирки я б хотіла подякувати всім працівникам сфери обслуговування. Це дуже велика праця. Першу людину, яку я бачу кожного ранку – це ту жінку, яка йде з паличкою і збирає сміття. Яку б роботу не виконувала служба «Благоустрою», як би не старались навести порядок, без допомоги всіх мешканців нічого не вдасться. Якщо ми не зробимо порядок у себе вдома, ми ніколи не зробимо порядку в країні. Хотілося б, щоб місцева влада звернула увагу на те, що навіть на центральних вулицях немає табличок з назвами та нумерацією будинків.

P1500382Що необхідно Вашому підприємству для покращення роботи?

Микола Киричок, електромонтер КП «Благоустрій»:

Нову вишку

- Було б краще фінансування – була б краща робота. Закуповувались би інструменти, інвентар необхідний для роботи і порядку було б більше. У нашому підприємстві багато чого не вистачає. Наприклад, нової вишки. Обіцяють нам її керівники кілька років, але працюємо на старій. Була б нова, була б і від нас більша віддача. Колегам бажаю стійкості в цьому нелегкому житті. І щоб зарплату вчасно платили.

P1500385Ваше побажання комунальникам

Олександр Загнойко, водій, Леонід Павленко, машиніст КНС №1:

Здоров’я. А інше наживемо

- Щоб гарно працювати і вирішувати проблеми, які виникають у людей, необхідний спокій у державі. Бажаємо своїм колегам щастя, здоров’я, успіхів, а все інше наживне.

IMG_6672Яка ваша мрія пов’язана з роботою?

Іван Миколайович Гуцев, водій ПП «Жилкомсервіс». Працює на підприємстві більше 7 років:

Нову машину

- В мої обов’язки входить вивіз крупно-габаритного сміття. Звичайно, є проблеми, але вважаю що нашому керівництву самостійно їх не вдасться вирішити, адже багато чого залежить від місцевої влади. Хочеться щоб молоде покоління, яке буде працювати на моєму місці, мали сучасний транспорт. Якщо в інших країнах машини через 10 років змінюють, то наші на ходу і по 30 років. І все ми їх підладнуєм, підладнуєм, а воно ж уже купи не тримається.

Що б ви сказали працівникам УЖКГ?

Володимир Геринович, прапорщик запасу:

Агітаційні плакати

- Щоб працівники ЖЕКу більше звертали уваги на територію, яка не прибирається. На жаль, у нашому місті є нічийні території. За деякими слідкують активісти (наприклад організація ветеранів-ракетників), а деякі так і залишаються захаращеними. Хотілося б сказати за температурний режим – на вулиці вже весна, опалення прикрутили, а гроші беруть однакові. Перерахунки ніякі не роблять. Скільки не добивався, а віз і зараз там. Річку треба привести в порядок, окультурити. Ще й люди в нас – сміття скидають у водойму, треба дітям з садочка прививати охайність. Ліс – наше хворе місце. Не хочуть платити люди за вивіз сміття – а звалюють, як кажуть, на халяву в лісі. Працівники ЖКГ в цьому напрямку можуть організовувати якісь суботники, можливо якісь плакати розвішувати типу «Поважай працю прибиральниці».

Проблемами цікавились Олена Кобилко, Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: