За працю не заплатив, до прокуратори загримів

27 марта 2014 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №13(939)

СідельникВпродовж 2013 року заборгованість із заробітної плати по місту зменшилась на 1054,9 тис. грн. і на початок 2014 року залишилась на підприємстві-банкруті ВАТ «Охтирсільмаш» у сумі 157,4 тис.грн.

У бюджетній сфері заборгованість із заробітної плати відсутня. У квітні 2013 року у повному обсязі ліквідовано заборгованість із заробітної плати працівникам ПАТ«Нафтопроммаш».

Згідно постанови Господарського суду Сумської області від 24.01.2012р. по справі № 6/108-09 на ВАТ«Охтирсільмаш» припинено санацію підприємства і відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено Чупруна Євгена Вікторовича.

У 2013 році заборгованість із заробітної плати на ВАТ«Охтирсільмаш» зменшилась майже в 3 рази, або на 257,6 тис.грн.

Згідно інформації ліквідатора ВАТ «Охтирсільмаш» Чупруна Є.В. постійно вживаються заходи щодо продажу майна банкрута, отримані кошти спрямовуються на погашення заборгованості із заробітної плати.

У січні 2014 року на виконання завдання Уряду ліквідатором ВАТ«Охтирсільмаш» складено графік погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві у 2014 році, згідно якого повна ліквідація боргів повинна відбутись до 01.09.2014 р. Станом на 1 березня 2014 року заборгованість із заробітної плати на ВАТ «Охтирсільмаш» ск лала 127,4 тис.грн., графік виконується.

У березні 2014 рок у управлінням соціального захисту населення Охтирської міської ради надіслано звернення до головного управління юстиціїу Сумській області з проханням вжити заходів до ліквідатора ВАТ«Охтирсільмаш» для прискорення погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками цього підприємства.

Впродовж 2013 року управлінням соціального захисту населення Охтирської міської ради було виявлено заборгованість із заробітної плати у ТОВ «Компанія «Украгропром», НТСП «Евріка»ЛТД, 3-й державно – рятувальний загін ТУ МНС України у Сумській області, П П «Спецпромторг» . Керівники цих підприємств запрошувались на засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

За результатами проведеної роботи і вжитих заходів борги із заробітної плати на цих підприємствах були ліквідовані у повному обсязі, окрім ТОВ «Компанія «Украгропром».

Незважаючи на вжиті у межах повноважень всіх можливих заходів впливу до керівника ТОВ «Компанія «Украгропром» з боку міської влади, інспекції праці, правоохоронних органів, заборгованість із заробітної плати на цьому підприємстві продовжувала зростати (з 3,9 тис.грн на початок 2013 року до 40,1 тис. грн. на 01.11.2013 р.).

Тому, управлінням соціального захисту населення Охтирської міської ради про цю ситуацію проінформовано Охтирську міжрайонну прокуратуру та сектор державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Охтирського МВ УМВС України в Сумській області.

У січні 2014 року Охтирською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальне провадження стосовно директора ТОВ «Компанія «Украгропром».

У квітні 2014 року питання «Про вжиття заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України» буде внесено на розгляд виконавчого комітету Охтирської міської ради. Проект відповідного рішення розміщено на офіційному сайті Охтирської міської ради 17 березня 2014 року.

Начальник управління  соціального захисту населення К.О. Сідельник

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: