Літопис допомоги армії

31 марта 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий | №13(939)

Біда об’єднала людей. На підтримку армії віддають з дому останнє. Кожен намагається участь в благодійній справі і зробити посильний внесок, щоб захисники Вітчизни не відчували себе кинутими. Велика вдячність всім, хто допомагає нашим захисникам в нелегкий час, хто не залишився байдужим. Ми починаємо серію публікацій про тих, хто надає матеріальну допомогу чи послуги.

Р.Бублик та С.Кірічко вивантажують допомогуОб’єднались для благої справи

В Охтирському районі організована ціла система допомоги військовим частинам, як місцевим, так і тим, що тимчасово дислокуються на Охтирщині. Підприємці, зокрема перевізники виступили з ініціативою організувати збір необхідних для військових речей. Очолює їх Микола Данилюк. До акції долучились адміністрація, всі сільські і селищна рада. Не залишилось жодної байдужої людини. Збирають як харчі, так і теплі речі, промислові товари, засоби гігієни. Перший заступник голови РДА Роман Бублик говорить, що активність настільки висока, що доводиться навіть стримувати потік: «На даний час продуктів харчування за інформацією військових частин достатньо. Їм потрібні конкретні речі: батарейки, дрова, вода, чай, цукор, печиво. Підвезення продуктів харчування ми координуємо, оскільки їх немає де зберігати. Тому підвезення буде здійснюватись поступово». Для військової частини, що дислокується на колишньому аеродромі необхідні були дрова. Тут допоміг директор лісгоспу Юрій Римар. Також силами підприємців району було забезпечено військових теплими ковдрами, близько 70 пар теплих шкарпеток та стільки ж рукавичок.

За попередніми підрахунками до військових вже відправили 200 кг круп, 36 кг сала, 22 кг смальцю, 50 кг цибулі, по 10 кг моркви та буряка, по 20 кг цукру та печива, 8 кг меду, 30 кг тушонки, 20 л олії, 30 кг хліба та хлібобулочних виробів.

Велика кількість допомоги чекає на відправку. У районі створена спеціальна комісія, яка координує надходження допомоги військовим.

Кафе «Тет-а-тет» в перший же день активно почало допомагати українській армії. Євдокія Григорівна Шейко забезпечує хлібом, пиріжками, випічкою та іншими продуктами харчування.

Не дамо Нацгвардії голодувати

Відставні офіцери Петро Дудник, Віталій Яковенко, Валерій Стороженко, Сергій Фурса та інші привезли потрібні зараз товари для військовослужбовців Нацгвардії. Майданівці Мирослава і Володимир Лисенки привезли акумулятори, ліхтарики, борошно, маргарин… Сьогодні відомий в Охтирці підприємець Олександр Снітко привіз ковбасних і м’ясних виробів на 11 тисяч гривень згідно з накладною. Крім того, ще на три тисячі кави і чаю. В частині щоночі кілька десятків чоловік на посту, чергують позмінно, під час перезміни якраз добре для них буде підкріпитися бутербродом і кавою. Тоді й служба справніше йтиме. Гвардійці дякують всім за підтримку.

Олександр Снітко, підприємець:

- Для Охтирської частини внутрішніх військ група бізнесменів закупила ковбасних та м’ясних виробів на 11 тисяч гривень, а також чай та каву. До цього нас спонукало те, що, на жаль, наша армія не достатньо забезпечена продуктами та коштами. Сьогодні ми реально відчули, що Росія – не брат для України, а реальний ворог, який стоїть на кордонах нашої держави. І щоб підтримати наших захисників ми вирішили зробити їм таку продуктову підтримку. Це буде для них як патрони – в кишеню поклав шматок ковбаси – і пішов воювати. Ця біда нас об’єднала – і схід і захід, кожен допомагає чим може: бабуся пропонує яйця, дідусь несе банку меду. Нам дуже жаль, що ми втратили Крим, але більше не віддамо жодного сантиметру нашої землі. Стояти будемо до останнього.

Учні 3-го «В» класу ЗОШ №5 з класним керівником Т. МакаровоюДіти за мир

21 березня в стінах загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Р.К. Рапія пройшла благодійна акція. «Допомогти воїнам нашим» з надією та вірою в світле майбутнє вирішили учні 3-В класу.

На чолі з класним керівником, депутатом міської ради Тетяною Макаровою діти принесли все саме необхідне для військової частини А-0563. Аби солдати були завжди ситі та здорові, дітлахи принесли крупи, цукор, чай, каву, різні борошняні вироби, олію, фрукти, консерви та ліки (бинти, спирт, вату, перекис водню). А щоби підтримати не тільки матеріально, але й морально, учні написали листи з побажаннями, створили власноруч прапори України та намалювали плакати зі словами – «Ми за мир» та «Єдина Україна».

P1500492

Звичайно, що сьогодні ми назвали лише декілька прикладів  благодійності, але знаємо, що їх набагато більше. Ми не про всіх знаємо, тому звертайтесь до редакції і ми впишемо ваші імена в літопис допомоги армії. Нехай нащадки знають, який прекрасний наш Охтирський народ. Низький уклін всім, хто словом чи ділом разом з українською армією.

 Комментарии (1)

 

  1. Доброжелатель пишет:

    ВЕЛИКА НАЦІЯ НЕ ЗАГИНЕ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: