2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

2 апреля 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №13(939)

Вона книги читає і все на світі знає

Цей день святкують всі, хто вважає книгу джерелом знань, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Кирпотенко

Даша Кирпотенко, учениця 4 класу. Коли їй було 5 років, батьки привели до міської бібліотеки. І з того часу не минає жодного дня без книги в житті юної читачки. «Дюмовочка», «Спляча красуня», «Золотий черевичок», «Червона шапочка»… і це тільки початок всіх прочитаних нею книжок. Розповідає, що одні з улюблених дитячих авторів – Т. Кобзар, В. Нестайко, Д. Чередниченко, Г. Тютюнник. Але жодного дня не проходить без Т. Шевченка та Л.Українки.

Кожен відвідувач бібліотеки має свій формуляр читача, а от у Даші він оновлюється майже кожні три місяці, кількість прочитаної літератури не вміщається на невеличкому бланку бібліотечного документа.

- Лягаю спати читаю, просинаюсь читаю. Це моє улюблене заняття, без якого не уявляю свого життя. Іноді переглядаю й романчики, без кохання в нашому житті не обійтись. В майбутньому мрію стати танцівницею або співачкою.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: