Новини культури

4 апреля 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №14(940)

Учні художки на обласному та Міжнародному рівнях

Учні Охтирської дитячої художньої школи взяли участь в обласному конкурсі, який проходив на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Бортнянського. Треті місця зайняли Анна Матвійчук у номінації «Декоративно прикладне мистецтво» та Вікторія Ярошенко «композиція» (викладач Світлана Беспалько).

У ХХV Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії – 2014», який проходив у Донецьку участь брали більше п’яти тисяч дітей з України, Росії, Білорусі, Казахстана, Узбекистана, Угорщини, Азербайжана, Польщі. Колекція робіт Охтирської дитячої художньої школи отримала високу оцінку журі. А учениця Анастасія Гупса (викладач Яніна Тіщенко) зайняла третє місце і отримала диплом.

Музиканти – переможці конкурсів

На базі вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського в Сумах пройшов обласний конкурс серед спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Учні Охтирської ДМШ досягли успіхів. В олімпіаді з музичної літератури третє місце зайняла Анастасія Ліснікова, друге місце в конкурсі хореографічних колективів зайняв дует у складі Оксани Торчун та Кароліни Гриб. Серед учнів народного відділу третє місце зайняла Юлія Вохміна.

Учні Охтирської дитячої музичної школи також взяли участь в обласному конкурсі юних музикантів, який проводився в приміщенні Лебединського педагогічного училища. Настя Сімакіна виборола перше місце в номінації інструментальна музика (викладач Таран А.А.), в цій же номінації Аня Крючкова, Маша Сталинська, Антон Долідович стали другими (викладачі Данілова Л.А, Шейко Н.В. Лісова Р.В. Серед вокалістів третє місце завоювала Катя Рубан викладач Шандиба Н.О.).

Розумова еліта Охтирщини

Переможці третього етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад показали достойні результати. Від Охтирської ЗОШ № 1 у ІV етапі змагань взяли участь два учні. Максим Романенко зайняв 10 місце в олімпіаді з географії, а Каріна Калініченко перше місце в олімпіаді з біології. До речі: Каріна прийматиме участь у відбіркових тренувальних зборах по підготовці до Міжнародної олімпіади з біології. Змагання відбудуться в Індонезії на о. Балі і тільки четверо учасників відбіркового туру представлятимуть Україну на міжнародному рівні.

Охтирський район представляла десятикласниця Аня Криворучко з Рибальського, яка зайняла третє місце.

Каріна Калініченко, учениця 11-Б класу ЗОШ №1, переможниця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади разом з вчителем по біології Людмилою Грицай.

Каріна Калініченко, учениця 11-Б класу ЗОШ №1, переможниця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади разом з вчителем по біології Людмилою Грицай.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: