«Ми самі маємо навести лад у своїй хаті!»

10 апреля 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №15(941)

Представляти нового голову райдержадміністрації Сергія Гавриленка прибув заступник губернатора Іван Боршош. Ми задали йому кілька нагальних питань. Зокрема, чи буде добудована Охтирська ЦРЛ.

Іван БоршошНаша довідка:

Іван Семенович Боршош заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату

Народився 14 січня 1975 року

Освіта: Сумський державний педуніверситет ім.А.С.Макаренка, Національна академія держуправління при Президентові України

Лідер Сумської «Народної самооборони»

- Можу впевнено сказати одне, що в плані роботи обласної влади добудова лікарні є. Питання в іншому – чи є перспектива поповнення бюджету. Сьогодні кожна вільна копійка йде на оборонну галузь і думаю, що це виправдано. Я знаю про досить непогані стосунки теперішнього голови Охтирської райдержадміністрації з губернатором, обласна рада готова до співпраці. Я думаю, що енергія, помножена на бажання, мусить дати результати.

Про перспективу поповнення бюджету, в тому числі і за рахунок нафтовидобувної галузі, Іван Семенович висловився так:

- Зараз готується проект рішення обласної ради, в якому ми запропонуємо, щоб всі підприємства, установи й організації, які займаються, в тому числі й нафтодобуванням, реєструвались на території області, тоді інші суб’єкти господарювання не матимуть права отримати ліцензію. Можливо, це буде в деякій мірі порушенням правил конкуренції, проте, якщо ми прив’яжемо виробників до місця їх розташування, то податкова база і бюджет буде збільшений вдвічі. Після прийняття відповідного рішення обласною радою – подамо законопроект до парламенту. В нас є непогані шанси, що цей законопроект прийме Верховна рада. Якщо це вдасться, то ми знімемо 95% проблемних питань в галузі наповнення бюджету.

Іван Боршош вважає, що надання владних повноважень на місцях без ресурсної бази не дасть ніякого результату.

- Про децентралізацію влади можу сказати одне: повноваження на місцях дають, а ресурсної бази немає. У зв’язку з цим, великих зрушень і змін не буде. Тому ініціатива губернатора про те, щоб податки платились до місцевого бюджету, якраз і спрямована на те, аби забезпечити на місцях ресурсами. Володимир Шульга зараз поки ще діючий депутат Верховної ради, тому сподіваємось, що це допоможе добитись результату. Якщо не буде змін в цьому році, то хоча б наші діти побачать це. Ми мусимо відстоювати інтереси громади. Ми самі повинні навести лад у своїй хаті, а для цього треба мати силу, волю і бажання.

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: