Служба 102 повідомляє

11 апреля 2014 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №15(941)

Служба 102Здайте зброю

На території області продовжено місячник добровільної здачі зброї, який розпочався ще в березні цього року.

Протягом 30 діб громадяни мають можливість добровільно здати незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові речовини, спеціальні засоби і тим самим звільнити себе від кримінальної відповідальності.

Загалом, протягом березня, жителі міста Охтирка та Охтирського району здали 8 одиниць зброї, 5 з якої – мисливська гладкоствольна, 3 – мисливська нарізна. «За носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин, або вибухових пристроїв без правових підстав, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років» – говорить начальник Охтирського міськвідділу міліції Віталій Негаматулін.

Добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняє від кримінальної відповідальності. Більше того, людина, яка добровільно здала зброю, може в майбутньому переоформити її на себе.

Комендантську годину ніхто не відміняв

Наприкінці березня працівники Охтирського міськвідділу міліції провели оперативно-профілактичній операції «Канікули».

Співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей виявили ряд правопорушень: продаж дітям алкоголю та тютюну, зберігання неповнолітнім наркотиків у невеликих розмірах, невиконання батьками своїх батьківських обов’язків тощо.

«Особливу увагу працівники міліції звертали і на перебування неповнолітніх, яким не виповнилося 16 років, на вулицях у темний час доби без супроводу дорослих, – зазначив начальник Охтирського міськвідділу міліції Віталій Негаматулін. Нехтування правилами так званої «комендантської години», що триває з 22.00, може стати підставою притягнення батьків до адміністративної відповідальності. Якщо ж дитина після 22.00 години знаходиться без супроводу дорослих у розважальному закладі або в Інтернет-кафе, відповідальність нестиме і власник закладу».

Юлія Табирця, Помічник начальника Охтирського МВ

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: