Куди поїхала блакитна ялинка?

16 апреля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №16(942)

ялинкаКоли нам повідомили про те, що біля колишнього «Промінвестбанку» по пров. Ярославського спиляли ялинку в першу чергу подумалось – навіщо нищити природу?

Про те, що навколо розгорнеться ціла детективна історія я навіть не здогадувалась. Підійшовши до місця події, побачила, що чоловік уже й розрівняв землю, де росла колись ялинка. Представився представником охорони і сказав, що дерево не спиляли, а його звалило вітром і щоб не викидати, вирішили пересадити. За подальшими роз’ясненнями радить звернутись у водоканал. «А чому саме водоканал?» – запитую. «Звідки ж я знаю, хто займався вивозом. Заява у міськвиконком написана – ідіть, там і запитуйте. Все з міською радою погоджено!»

Спочатку йду до ТОВ «Водоторгприлад». Директор Олексій Шейко дивується, що питання до нього, каже, запитуйте в «Промінвестбанку», а потім зізнається:

- Працівники, які відповідають за охорону «Промінвестбанку» сказали, або ми її зріжемо і викинемо, або пересадіть. Її зламав вітер. Ялинка поїхала на котедж-парк «Славна», буде рости на хорошій клумбі на самому видному місці. Тут вона росла на електрокабелі та й корінь у неї слабенький. Перспектив у неї ніяких не було.

Заступник міського голови Григорій Юрко говорить, що з ним спилювання ялинки чи її пересадження ніхто не узгоджував:

- Я побачив у вікно, що викопали ялинку. Де її посадили, не знаю. Я підпису ніде не ставив.

Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Алєксєєв теж не в курсі про переїзд ялинки. Тож виходить так, що колишній банк і водоканал між собою домовились, до відома нікого не поставили і вивезли блакитну ялинку на «Славну».

Така у нас влада настала, що нічого нікого не цікавить. Захотіли дерево – викопали, а що під ним ще й електрокабель могли пошкодити, дарма. Навіщо садити маленьке деревце і чекати, поки воно виросте, якщо можна пересадити готове. А звинуватити в усьому вітер. Тільки ось дивний якийсь той вітер. Дерева, які ростуть на відкритій місцевості не зачепив ,а от блакитну ялинку, що росте у вузькому «коридорчику» між двома будівлями, вивернув з корінням. Мабуть, дуже вподобав деревце. Якщо спиляєш сухе дерево без дозволу, то ти порушник, а якщо пересадив на приватну територію з центра міста, то ніхто на це і слова не скаже. Невже не знайшлося в Охтирці місця, де б розкішна блакитна ялинка почувала себе безпечно? Чи міській владі не до цього? А якби під міськвиконкомом викопали ялинку – теж у вікно б спостерігали?

Олена Кобилко

 Комментарии (1)

 

  1. Андрей пишет:

    Выкопали её. У Троячки на базе “Славна”!.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: