Ми – за чисте довкілля!

17 апреля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №16(942)

Пам’ятаєте, як Маленький принц з однойменної казки Антуана де Сент Екзюпері говорив: «Прибрався сам уранці — ретельно прибери і свою планету». Давайте завжди про це пам’ятати і приєднуватися до тих, хто старається зробити наше місто кращим, а значить – і планету.

ЗВ’ЯЗКІВЦІ РОЗЧИСТИЛИ БЕРЕГЗВ’ЯЗКІВЦІ РОЗЧИСТИЛИ БЕРЕГ

Працівники «Укртелекому» завзято взялись приводити до ладу закріплену за ними ділянку на березі річки Охтирка. Вони вигрібали сміття, зривали сухий бурян та машиною одразу вивозили непотріб. Начальник цеху телекомунікаційних послуг №11 Сумської філії ПАТ «Укртелеком» Василь КАТРИЧ розповідає, що тут працює найчисельніша бригада співробітників підприємства.

Однак представники компанії наводять також порядок по вул. Димитрова,2 та Київській, 107, а також у селі Грунь та селищі Чупахівка. В кожного з прибиральників на грудях значок з надписом «За єдину і чисту Україну!» Після того, як берег річки став чистим та красивим, телекомівці встановили табличку: «Ми прибрали цю ділянку. Будь-ласка дотримуйтесь чистоти».

Олександр та Віктор ПОЛУЛЯХЩОБ ДВІР БУВ ЗАТИШНИМ

12 квітня за ініціативи Віктора ПОЛУЛЯХА була проведена акція «За чисту Україну». Спільними зусиллями жителі будинку №3 по вул.Гончаренка висадили вишневу алею, провели санітарне обпилювання гілок дерев, побілили стовбури дерев, встановили пісочницю, турнік, лавочку та стіл, вивезли сміття. До речі, всі роботи були узгоджені з міською владою.

Фото0299Ініціатор проведення толоки Віктор ПОЛУЛЯХ забезпечив придбання саджанців, вапна, щіток, рукавичок. Завершився трудовий десант смачною польовою кашею.

У толоці брали участь Віктор ПОЛУЛЯХ та його син Олександр, Любов БАРАННИК, Людмила НЕТІПА, Віра ЛЯШЕНКО, Ольга НИКИТЕНКО, Раїса ПАШКЕВИЧ, Олександр САВЧЕНКО, Роман СИДОРЕНКО, Тетяна ЗАБРОДА, Сергій ТУРЧИН, Тетяна ЄСІНА, Сергій ЦВИК, Віталій МЕЛЬНИК

Завідуючий відділенням К. ЛЕГЕНЬКОВСЬКИЙ з колективомЗРОБИМО ЛІКАРНЮ КРАСИВІШОЮ

Працівники наркологічного відділення Охтирської ЦРЛ одні з перших навели порядок на клумбі. В перекопаний грунт було висаджено різні види квітів. Працювали дружньо та злагоджено. Тепер залишилось чекати, коли рослини порадують буйним квітом.

Н.Думчикова“РОКСОЛАНА” КВІТУЄ

Доглядає забагаторічними квітами та підсаджує нові види рослин біля редакції «Роксолани» Наталія ДУМЧИКОВА. Кілька годин пішло в неї на те, щоб вигрібти з клумби недопалки, які кидають сюди жителі багатоповерхівки. Може, хоч у квіти не кидатимуть.

 

М.ГриневськийПРАЦЮЮТЬ НА БЛАГО ДІТЕЙ

Михайло ГРИНЕВСЬКИЙ – один з активістів, що підтримує порядок у сквері ракетників, що по вул.ХХ Партз’їзду. Він перекопує землю, садить квіти та дерева.

Насіння та розсаду як привозить з дачі, так і купує за власні кошти. От і 12 квітня він виполював бур’ян на клумбі і скаржився, що допомагати місцеві жителі не квапляться, а от капості робити – мастаки. То деревце зламають, то кущ півонії вкрадуть. Образливо. Депутати міської ради Анатолій СПІЖЕВИЙ та Валерій БАБИЧ займаються підготовкою місця для спортмайданчика. Трактор наданий підприємством А.Спіжевий, В.Бабич та В.Рубан«Водоторгприлад» викорчовує величезне коріння дерев, чоловіки стягують його до купи та підкопують дрібну поросль.

Допомагає і маленький Владик РУБАН. Він хвацько обрізає садовими ножицями гілочки. На суботнику були присутні і Степан ТАНЧУК та Володимир ГАРАНЖА, які вправно працювали граблями. Все вирубане гіллячя навантажують на машину та вивозять працівники «Благоустрою».

P1500912МІСЬКИЙ ПАРК ПРИБРАЛИ

У міському парку прибиральників не видно, однак помітні сліди їх діяльності. Під ялинкою причаїлись блакитні пакети зі сміттям та сухим листям, а трохи далі кілька білих мішків з таким же наповненням. Головне, щоб їх вчасно встигли вивезти. Бо є в нас такі любителі, що можуть висипати зміст мішків і звести працю нанівець.

С.Гринюк, І.Нестеренко та М.ГринюкДо 5 травня ще триватиме місячник благоустрою, коли виходитимуть цілими трудовими десантами на найзабрудненіші ділянки міста та району вчителі, лікарі, держслужбовці. Стане на деякий час Охтирщина як Великоднє яєчко. Не хотілося, щоб знову земля заростала бур’янами, вкривалася товстим шаром поліетилену, загубилася серед залишених кимось речей та пляшок.

То, може, треба підтримувати порядок протягом всього року? А це залежить від кожного з нас. Якщо в нас стане сили донести пляшку до урни, якщо ми припинимо ґвалтувати землю пакетами, якщо біля своєї оселі кожен посадить квітку, а бур’ян вирве не тільки біля хати, а й за хатою, тоді можна буде говорити, що ми боремось за чисте довкілля.

Олена Кобилко

 Комментарии (1)

 

  1. Ольга пишет:

    Спасибище им огромное!!! Жаль, что я далеко от родного города, обязательно приложу усилия, когда доберусь. Мы, ахтырчане, можем любить свой город, он этого заслуживает. Нас одарили лесами и рощами, чистейшей рекой и богатой землёй, жаль нас за нежелание беречь этот скарб, что не смогли взрастить больше добрых и культурных личностей, привить трепетное отношение к своей земле. Да, увы, одни сажают растения, “другое” находит в нём объект отмщения.
    Хочу обратиться к редакции: “ЛЮДИ!!! ЛЕС ВЫХОЛОСТИЛИ!!! ПОСОДЕЙСТВУЙТЕ!!! ОБРАТИТЕ НА ЭТО ВНИМАНИЕ!!! Возле мясокомбината, через объездную и в глубь ближе к очистным происходит громадная вырубка более чем 100-летних сосен. ЭТО СТРАШНО, ПОЙДИТЕ ПОСМОТРИТЕ!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: