Картина недели

25 апреля 2014 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №17(943)

В Охтирському центрі ПТО – день відкритих дверей

В будинку молоді 17 квітня учні Охтирсько центру ПТО презентували професії, які можна отримати в закладі. Відвідувачі могли помилуватись виставкою досягнень студентів. А зі сцени самодіяльні артисти всіляко нахвалювали різноманітні спеціальності. Такі заходи проводяться щорічно, щоб привабити якомога більше учнів здобувати освіту саме в цьому закладі.

день открытых дверей

Трудовий десант

А учні Охтирського центру ПТО привели в порядок берег р.Охтирка. Перший та другий курс слюсарів, штукатурів та мулярів прибирали сміття та торішнє листя.

лицей 

Природа просить порятунку

У 8 класі Охтирської гімназії був проведений екологічний бліц-турнір. Змагалося дві команди "ФЛОРА" і "ФАУНА". Мова йшла про те, що найболючішою проблемою людства є стан навколишнього середовища. Спеціаліст Гетьманського НПП Оксана Суслова звернула увагу на екологічні проблеми Землі: забруднення води, вирубування лісів, пожежі, загибель рослин та тварин. А потім разом з учнями розглянули можливі шляхи їх вирішення. Зокрема дійшли висновку, що починати треба в першу чергу з себе. Якщо хтось посадить одне дерево, хтось збере сміття, а хтось загасить в лісі багаття, то шанс на порятунок ще є.

природа просить порятунку

Міні-клумба під дорогою

Поблизу автовокзалу по вул.Менжинського з’явилась триярусна міні-клумба. Автор ідеї – Лідія Семерніна. «Зять Коля збив дошки, донька Яна пофарбувала, а я насадила нарцисів, тюльпанів та заячої капусти. хочеться, щоб біля двору було красиво», – говорить Лідія Володимирівна. В неї на городі в такій же пірамідці росте полуниця. Якби кожен щось подібне зробив біля свого двору, а не намагався знищити те, що є, була б Охтирка набагато красивішою.

Фото0331

Писанковий дивограй

У міському центрі позашкільної освіти – Малій академії наук учнівської молоді відбулась виставка ярмарок, в якому взяли участь гуртки декоративно-ужиткового напрямку (методист Світлана Теличко). Тут були представлені пасхальні композиції з глини, гіпсу, паперу, декоровані різними техніками (бісер, декупаж, шпагат, тканина і т.ін.). Виставку відвідали учні загальноосвітніх закладів міста.

Олеся Гейко, Аліна Лоскот, Дар’я Рубан

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: