Увага! Безпека вдома і на виборчій дільниці.

2 мая 2014 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

Третій Державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області неодноразово звертався до Вас через засоби масової інформації, шановні жителі м. Охтирка та Охтирського району, з єдиним проханням – забезпечення пожежної безпеки безпосередньо у своєму господарстві. Багато разів зі шпальт місцевих газет, у зверненнях на радіо та телебаченні ви чули застереження від спалювання сухої трави, вогонь від якої перекидається на житлові будинки, від недбалого ставлення до електропроводки, короткі замкнення якої стали причиною левової частки пожеж в минулому році і ця негативна тенденція продовжується до сьогодні, від паління в ліжку, через що в минулому році загинуло 4 наших земляка, а лише станом на 30.04.2014 року нинішнього 2014 року летальних випадків на пожежах зафіксовано аж 6. Проте, не дивлячись на таку негативну тенденцію, ні статті в газети, ні виступи по радіомовленню, ні репортажі на телебаченні чомусь, нажаль, не справляють належного ефекту.

А ситуація з пожежами в Охтирському гарнізоні, дійсно досить критична. З початку року виникло 35 пожеж та загорань, з них 6, як уже зазначалось, закінчились передчасно обірваними життями наших земляків. Якщо розглядати виникнення цих загорань в розрізі причин виникнення, то з цієї кількості 17 пожеж виникло з причини необережного поводження з вогнем громадянами (4 загиблих особи), 11 з причини короткого замкнення електромережі (1 загибла особа), 6 з причини неправильного влаштування чи експлуатації нагрівальних печей (1 загибла людина), та ще 1 випадок загорання внаслідок самозаймання речовин.

Недбалість у питанні дотримання вимог пожежної безпеки несе за собою величезні матеріальні затрати для нашої держави у розрізі збереження її надбання (щороку внаслідок пожеж та загорань наноситься дуже значний збиток, затрачаються величезні кошти для забезпечення рятувальних підрозділів паливно-мастильними матеріалами), що особливо болюче стосується у цей непростий час для нашої країни. В результаті ухиляння чи відвертого ігнорування пожежної безпеки виникає величезна кількість загорань, яких можна було б уникнути.

Напередодні проведення виборів Президента України забезпечення безпеки виборчих дільниць по всій державі першочергова задача пожежних підрозділів. На території Охтирщини з цією метою інспекторським складом 3 Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Сумській області будуть проводитись перевірки виконання вимог нормативних документів у сфері пожежної безпеки виборчкомів.

Тож з огляду на вищезазначене 3 Державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби України у Сумській області ще раз НАПОЛЕГЛИВО просить Вас, шановні громадяни та голови виборчих комісій- зверніть увагу на особисту безпеку в плані пожеж у себе вдома так і на робочих місцях. Пам’ятайте, якщо ви особисто не подбаєте про власну безпеку- ніхто за Вас цього не зробить. А жити за принципом «Це статися може з ким завгодно, тільки не зі мною- не можна», оскільки дуже часто він не спрацьовує.

З повагою із надією на Вашу високоморальну свідомість 3 Державний пожежно-рятувальний загін Управління Державної служби України у Сумській області.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: