5 травня – міжнародний день акушерки

3 мая 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №18(944)

Вдячна мамі за вибір професії

Віта Потапова Віта Потапова вже 22 роки працює акушеркою в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської ЦРЛ. Жінка зізнається, що спочатку хотіла бути вчителем, але мати змусила вступати до медичного закладу. І вже на першому курсі Лебединського медичного училища зрозуміла, що правильно зробила і сказала мамі «дякую» за вибір професії.

В навчальному закладі один з викладачів сказав їй: ти створена, щоб приймати пологи. І передбачення справдилось. Тепер вона – посередник між мамою і немовлям. Віта Володимирівна зізнається, що не зважаючи на великий досвід роботи, коли новонароджена дитина з’являється на світ, і досі виступають сльози.

За останні кілька років популярними стали партнерські пологи. Присутність чоловіка чи когось із родичів не заважає медикам працювати: «Ми робимо свою роботу і не звертаємо уваги. А якщо партнер пройшов підготовку до пологів, яка проводиться в нашому відділенні, то він навіть допомагає медперсоналу!» Кожної зміни вона добирається до роботи з с.Іванівка Великописарівського району, потім назад, вільного часу майже не залишається. В кожного своє життя і свої захоплення. Але об’єднує всіх акушерок спільне кредо: «Ми відповідаємо одночасно за два життя!»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: