Садок вишневий у лікарні

3 мая 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №18(944)

Не зважаючи на те, що лікарі люди постійно зайняті, а тим паче у селі, все ж не можуть відмовити в задоволенні присвятити трохи часу улюбленому заняттю. Так, наприклад, лікар загальної практики і сімейної медицини з Комишів Юрій Резніченко захоплюється щепленням дерев. Навчив його рідний дядько, і ось уже 20 років Юрій Іванович займається самостійно. Років 5 тому на території лікарні поспилювали старі тополі, а на їх місце насадили вишень та яблунь.

P1510481

Ось до молодої вишеньки Юрій Іванович прищепив гілочку черешні і цього року вона зацвіла. А ось молоденька яблунька. Юрій Іванович хвалиться, що минулого року достигло вже три райські яблучка:

- Стара яблуня вже гине, хочеться, щоб після неї щось залишилось. Вона від кореня дала паросток, довелось трохи над ним почаклувати і маємо вже результат, – розповідає лікар.

Ось ще одна яблуня прищеплена. Із бруньки до осені виросте гілочка на півметра, а років через п’ять, якщо все благополучно, і плоди вродять. «Приємно спостерігати як росте і розвивається деревце», – зізнається Юрій Резніченко. За його словами найкраще робити щеплення ранньою весною, поки немає руху соку. Для кожного дерева свої терміни, якщо не встиг вчасно, то результату чекати зась. Мистецтву щеплення треба вчитись, як і будь-якому іншому. Тренуватись краще всього на яблунях, вони менш вибагливі, а от сливи дуже примхливі.

Юрій Резніченко

Як лікар Юрій Іванович слідкує за здоров’ям пацієнтів, так і не забуває про своїх підопічних у саду. Знає кожну гілочку, кожну бруньку, кожну квітку. Будемо сподіватись, що за його турботу плодові дерева відплатять щедрим урожаєм.

А ще Юрій Резніченко захоплюється музикою та пише вірші. На будь-яке свято для дружини у нього завжди в запасі є кілька поетичних рядків. Ось такі немедичні хобі людини у білому халаті. «Природа – найкращий анти стрес», – лікар Резніченко прописав.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: