Чи визначились ви з кандидатурою мера?

7 мая 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №19(945)

Більшість опитаних, не дивлячись на революційні події останніх трьох місяців, так і не вірять в зміни на краще, тому й вибори вважають формальністю. Дехто взагалі не цікавиться політикою і претендентів на головне крісло міста не знає. Хтось на вибори йти не вважає за потрібне. Але деякі охтирчани все ж визначилися з тим, за кого віддати голос, хоча причини в кожного свої.

Леся БринчакЛеся Бринчак з дітьми Оксаною та Михайлом:

- Перш за все міський голова повинен бути господарником. В залежності від того, який він господар в родині, таким буде і в місті. Маю двох кандидатів, за одного з яких я віддам голос. На мою, думку вони мають такі якості. Мер повинен бути чесним, старатися робити не тільки для себе і задоволення своїх амбіцій, але і для громади. В першу чергу треба зробити дороги, щоб можна було проїхати. А ще необхідно, щоб у місті було де працювати.

Анатолій Косарєв, пенсіонер:

Анатолій Косарєв- Голосувати точно піду. Мені здається, що є одна кандидатура підходяща. Я чув, що цей кандидат – порядна людина, принципова, відстоює свою позицію, добивається свого, якщо знає, що він правий. Інтереси людей повинні стояти на першому місці. Я не прихильник того, щоб керівник був багатою людиною, оскільки напрошується думка – а як він нажив таке багатство? Я вважаю, що чесним шляхом цього зробити не можна. Це скоріш за все якісь тіньові схеми і махінації. Існує думка, що якщо до влади прийде успішна людина, в якої є певний капітал, вона не крастиме. Однак час показує, що все одно беруть. Але ті, що виставляють своє багатство на показ, ще й дратують людину. Новообраному мерові треба в першу чергу звернути увагу на комунальне господарство.

Лариса Дерев’янкоЛариса Дерев’янко, тренер:

- З конкретним кандидатом не визначилась, але жінка мер – однозначно – ні. На мою думку, жінка повинна бути на кухні, а не біля керма міста чи країни. Більше уваги треба звертати на розвиток спорту. Щоб все найкраще було не депутатам, а дітям. Прислухатись до голосу народу, виконувати свої обіцянки. Я розумію, що багато чого не залежить від місцевого бюджету, але кошти треба розподіляти мудро, зважено, сім разів відмірявши, а ще вміти залучати інвестиції, спонсорів. Наприклад, по сусідству із спортшколою є будівля РАЦСу. Обіцяли побудувати сквер, збирали кошти і все закінчилось на привезеній купі піску. А молодятам ніде навіть сфотографуватись, кучкуються з гостями на маленькому п’ятачку, машин багато, навіть пройти важко. Новому меру варто звернути на це увагу. З попередніх мерів запам’ятався Нестеренко, він багато чого для міста робив. А з негативного боку – Демченко. Пообіцяла нам по вулиці провести воду, та так і по сьогоднішній день. І ще багато всіляких обіцянок, які в реальність так і не втілились.

Сергій Марущенко, військовий у відставці:

Сергій Марущенко- Якщо чесно, то вибирати нема з кого. Я проголосую за кандидата, з яким навчався в одному класі. Я особисто від нього нічого не хочу, але, може, нашим дітям краще житиметься. Хочеться, щоб дороги нормальні зробили. Тільки не так, як в Лебедині. Зробили 500 метрів, а розказали на весь білий світ. В Охтирці необхідно відновлювати роботу підприємств. Щоб не було заробітних плат у конвертах, щоб люди мали стаж і в майбутньому могли сподіватись на пенсію. Робота міського голови залежатиме і від тих людей, що підуть у депутати, чи підтримуватимуть його, і з якою метою вони прийдуть у міську раду: чи заради людей, чи заради власних преференцій. Зараз дуже важко буде працювати. З попередніх мерів запам’ятався Нестеренко. Він велику увагу приділяв комунальному господарству. Він у всьому старався розібратись. Школам допомагав, підприємцям малого бізнесу. Треба менше говорити і більше працювати.

Ольга ГорішняОльга Горішня, вихователь:

- Я політикою особливо не цікавлюсь. Різниці, хто стане мером, немає. Таких, за кого б я віддала голос немає. Дитячі садки переповнені, тому треба відкривати нові. Забезпечення недостатнє. Велике навантаження на батьків. Змушені просити – купіть те, купіть інше. І який сенс іти голосувати? Обіцяти всі вміють. Коли приїжджають агітувати – то кажуть, що все зроблять, а потім, коли приходять до влади, зразу ж забувають. Надивились уже всього – і добровільно-примусово переходили отримувати заробітну плату з одного банку в інший, і за нашу мізерну зарплату примушували виписувати комунальну газету. Один з кандидатів говорив, що він не підтримує такий примус, але якось не віриться. Кожен відстоює власні інтереси. А з кого ще взяти, як не з бюджетників?

Сумно від того, що люди зневірились. З усіх відповідей можна намалювати якийсь розпливчастий портрет ідеального мера. Але порівняти його з образом конкретного кандидата – дуже важко, майже нереально. Найчастіше звучать прізвища трьох кандидатів. Але якось невпевнено і без особливих емоцій. Людей більше хвилюють домашні турботи. Отам вони конкретно знають що, коли і як робити. А в цілому в чому сходяться, так це в тому, що гарному мерові потрібна сильна команда. «Мер повинен бачити – а команда робити», – сказала одна жінка. А ще люди хочуть, щоб мер не був крадієм. Тільки як це перевірити до виборів?

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: