11 травня – день матері

9 мая 2014 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №19(945)

МАМО, МАТІНКО, МАТУСЮ, Я ДО ТЕБЕ ПРИГОРНУСЯ!

Коли жінка виконала своє репродуктивне призначення на землі, то вона щаслива. Але коли до неї прилітає лелека з двома сповиточками, то щастю її немає меж. Мабуть,сам Бог благословляє її на материнство.

Так вважають комишанські мами, яким послав Бог одразу подвійне щастя. Цікаво, що всі три родини проживають на одній вулиці – Жовтневій. Жінки жартують, що це вода в них така добра, що народжуються двійнята.

ХоменкоМама двійнят Аліни та Саші Лілія Хоменко пригадує:

- Коли мені сказали, що буде двійня, я не вірила і говорила, що не може такого бути.

Лілія говорить, що в них з братом різниця у шість років, тому вона так собі задумала, що матиме або одну дитину, або двоє, але так, щоб різниця у віці була невеликою, щоб у дітей були спільні інтереси. Але доля зрозуміла все по своєму і одразу двоє діток з’явились на світ в один день. Тепер у родині Хоменків – усе подвійне: і радощі, і смутки, і досягнення.

- Поки були в початкових класах, то сиділи за однією партою, а зараз окремо. Бо Аліна вчить все, а Саша списує. Але до школи ходять разом. Аліна збирається завчасно, а Сашко любить поспати, тож вона його контролює.

ОксанаОксана Горелік говорить, що коли дізналась, що будуть близнята, у неї був шок:

- Як зараз пам’ятаю, пішла на УЗД. Уже був десь четвертий місяць вагітності. Лікарка дивиться, а тоді повертається до мене, очі величезні: «Так їх же тут двоє!» Тут прийшла моя черга округлити очі. Приїхала додому, кажу, що буде одразу двоє дітей – мені ніхто не вірить. Шок був від того, що з ними робити, чи справлюсь.

ГореликАле нічого, справились, зараз уже дівчатам Руслані та Олені по 9 років. вони хоч зовні і дуже схожі, однак по характеру різні. Русланка любить прибирати в хаті, на городі допомагати бабусі. А в Оленки лежить душа до кулінарії. То картоплю обчистить, то салат допоможе приготувати. Однак є в них і спільне. Їх мама каже, що люблять співати в домашньому караоке, малюють гарно, а ще обожнюють рибалку.

- Буває, прийду з роботи, а вони хваляться, що й те зробили, і з тим справились, і бабусі допомогли, ходімо на рибалку – запрошують. Це в нас спільне захоплення.

ТарасенкоЛюдмила Тарасенко щаслива мама трьох діток. Старшій Яні було 9 років коли з пологового будинку мама привезла одразу двох братиків Славіка і Женю, які з’явились на світ з різницею всього у п’ять хвилин.

ЯнаЗараз Яна вже студентка, а хлопці навчаються в п’ятому класі місцевої школи. Хоча через зовнішню схожість їх часто плутають, однак обманювати вони ще не навчились, тож кожен відповідає сам за себе.

- Славік менший, він більш ласкавий і обніме й поцілує, а Женя більш впертий. Відвідують гурток танців, то Славіку це більш до вподоби, – каже Людмила. Бува, що й не помирять між собою, але заступаються один за одного.

Бува й таке, що мати задасть якусь роботу по господарству, а тут друзі нагрянуть, то щоб вони не розійшлись, один може зробити роботу за двох, а брата відпустити гуляти. Цікаво, що хлопці народились під знаком Зодіаку Близнюки.

Всі близнюки в зборі на шкільному заходіВ Комишанській школі вчитель української мови і літератури С.І.Зіньківська провела захід, на який запросила всі три пари близнюків. Невелика концертна програма і перші спроби інтерв’ю від одинадцятикласників. Зворушливою і теплою була ця зустріч. Вона промайнула на одній хвилі. Всі присутні отримали справжне задоволення від спілкування. «Нехай усі жінки будуть щасливі, лелеки не обминають їхні домівки, а зозулі накують довгі літа, побажала мама двійнят», – Лілія Хоменко.

Хтозна, чи це співпадіння, чи дійсно якийсь знак, що на одній вулиці в трьох родинах ростуть близнюки та двійнята і дарують мамам подвійну радість. Може вже й назву вулиці пора змінити з Жовтневої на Близнюків?

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: