Спортивні новини

16 мая 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев | №20(946)

БОРЦІ ДЗЮДО ПРИВЕЗЛИ КУПУ НАГОРОД

5-7 травня в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо « Кубок Перемоги». Участь взяли 25 команд і 475 учасників. Не з пустими руками приїхали і вихованці Юрія Меєровича з Охтирської ДЮСШ. Перші місця зайняли Ярина Федорченко та Ілля Гнітій, другі – Дмитро Нагорний, Богдан Горобець, Іван Пономаренко, Олександр Кармазов, Анастасія Кармазова, а третіми стали Алла Радченко, Микола Сіденко, Дарина Колодяжна, Владислав Гущина, Антон Гузєватий, Олексій Сергієнко, Роман Кіяшко, Данило Нікітенко, Едуард Зімов.

z_sum_pobed3

ЛЕГКОАТЛЕТИ – ПЕРЕМОЖЦІ

6 травня на стадіоні СДПУ ім. А.С.Макаренка відбулися змагання відкритої першості Сумської ОДЮСШ з легкої атлетики. Вихованці Охтирської ДЮСШ також взяли участь у цих змаганнях. Погодні умови були несприятливими: прохолодно, дув різкий поривчастий вітер, але це не завадило юним легкоатлетам показати ряд високих результатів.

З бігу на сто метрів перші місця зайняли Дар’я Косенко, Дарина Маслюк, друге місце – Денис Коцар, третє – Богдан Сніжко. Яна Макаренко та Євгенія Мучарова стали першими з бігу на 400 метрів. На цій же дистанції Сніжана Костенко стала третьою. Серед спортсменів, що бігли 800 метрів, перші місця вибороли Роман Бондаренко і Вадим Бачкир, другою стала Ліза Ніколаєва, а третє місце зайняла Настя Манаєва. Олексдра Лещенко стала першою, а Андрій Турбін третім зі штовхання ядра. Зі стрибків у довжину перше місце завоював Влад Лях, а третє – Богдан Сніжко.

До змагань спортсменів підготували тренери В.І.Шимко, В.В.Литвиненко, С.М.Кривонос, Ю.Г.Семененко.

ТУРНІР ЄДНОСТІ З ФУТБОЛУ

Минулої суботи в селі Чернеччина відбувся фінал турніру Єдності України, організований Федерацією футболу Охтирського району, в якому взяло участь 18 команд першої та другої ліг Охтирщини. Протягом місяця команди боролись за кубок. Символічним фактом стало й те, що до фіналу вийшли команди, які багато років грають в жовто-синіх кольорах, команда "Лідер" з Охтирки та команда "Ташань" з Комишів. Гравці на матч вийшли з жовто-синіми стрічками на руках, а вболівальники підтримували команди з великим прапором України, в знак того, що Сумщина, Охтирський район, місто Охтирка – це Україна!

IMG_4167

ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ОХТИРКИ

На Чемпіонаті Європи з карате-до, що проходив у німецькому місті Дрезден, перше місце зайняв 16-річний учень Охтирської школи №5 Михайло Стороженко. До змагань його підготував тренер В’ячеслав Нестеренко.

ЗМАГАЛИСЬ ШАХМАТИСТИ

7-8 травня на базі спортивно-готельного комплексу «Нафтовик» був проведений турнір з шахів, приурочений до Дня Перемоги. Участь взяли 11 спортсменів. Перше місце виборов Валерій Ойхман, другим став Микола Самойленко, а третє місце у Івана Дульського.

DSCN0293

«НАФТОВИК» ВИГРАВ У СУМ

11 травня в Охтирці відбувся матч «Нафтовик-Укрнафта» – ПФК «Суми». Гра пройшла без вболівальників. На сайті 2Нафтовика повідомляється:

В зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в Україні ФФУ України 8 травня 2014 року прийняла рішення про проведення матчів 27-го туру чемпіонату України першої ліги без глядачів.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь охтичан.