Дамбу громаді, а не хитрому дяді + відео

22 мая 2014 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №21(947)

Людському терпінню прийшов кінець. Втомившись від несправедливості і гоніння місцевих князьків, любителі рибалки прийшли під районну адміністрацію добиватись правди.

IMG_8629З плакатами і державними прапорами вони були рішуче налаштовані і розлючені. Справа в тому, що ставок, розміщений на території Пологівської, Височанської, Кардашівської сільських рад, який в народі називають «Дамба» знаходиться в оренді Ольшанського В.М. За твердженням мітингувальників, орендар не пускає рибалок-любителів посидіти з вудкою, хоча законом це передбачено, причому не тільки на ставку, а й на канаві. Крім того, ціна за рибалку надмірно завищена – 200 грн. За словами мітингарів такої плати нема по всьому Охтирському і сусідніх районах. Ця проблема виникла не вчора. Користуючись гідрологічною спорудою, яка не знаходиться в оренді, пан Ольшанський не тільки не мирить з рибалками, а і за власним розсудом час від часу перекриває дамбу, що призводить до висихання р.Охтирка.

В. ОльшанськийОрендар на запити громадян чітких відповідей не дав. Намагався процитувати кілька статей водного кодексу, а потім і взагалі покинув місце зібрання. До людей звернувся голова райдержадміністрації Сергій Гавриленко, який запропонував написати листа до адміністрації, де вказати свої пропозиції. Створена ініціативна група вирішила вимагати розірвання договору.

Лірика в тему

НА ДУРНЯК

Пан Ольшанский – не рибак
Цедит дамбу на дурняк.
И проблем ведь никаких-
Значит крыши есть у них
Рыбу ту, что не растили
Хапануть они решили.
Честь и совесть позабыв,
Все арендою прикрыв.
Им указы и законы
Будто вовсе не знакомы.
Чтоб поддержкой заручиться,
Знают, с кем хлебать ушицу.
А о мнении кого-то
Им и думать не охота.
Нет предела беспределу,
Свой карман ведь ближе к телу.

Анатолій Литовченко

- Вчора один чоловік ловив рибу однією вудкою, тут приїхав Ольшанський зі своїми людьми, поламали вудку, викликали міліцію і написали заяву, ніби він кидався на них з ножем, – говорить Олександр АБАКУМОВ.

- Він сказав, що спеціально підняв ціну, щоб ми сюди не їздили, – додає Андрій ПІХУН.

- Була людина, якій навіть погрожували. Доходило до фізичної розправи. Підкидають сітки з рибою, щоб звинуватити в браконьєрстві, – каже Олександр МАЛАНДІЙ.

У заяві, яку написала ініціативна група голові адміністрації, просять розірвати договір оренди на основі порушення водного законодавства і на час проведення перевірки заборонити промисловий вилов риби і забезпечити можливість любительського рибальства. В разі, якщо на скарги не відреагують, націлені звернутись до прокуратури. Також рибалки вирішили в суботу о п’ятій годині ранку демонстративно йти на ставок рибалити.

 Комментарии (3)

 

 1. Андрей Михеев пишет:

  Первая строчка стихотворения Литовченко А.Н. была отцензирована. Это заметно по строчке “Значит крыши есть у них “.
  Про вторую фамилию фигуранта памфлета легко догадаться подобрав рифму к слову “рИбак”, (Анатолий Николаевич, написал бы без ошибок “рЫбак”).

 2. Анатолий Иванович пишет:

  Когда отдавали дамбу мало кто хотел её брать, орендатор завёз малька привёл берега в порядок теперь желающих на халяву ловить появились , хотите помочь людям уберите налог на аренду,а то как то чудно происходит.

 3. игорь пишет:

  Отдайте дамбу “громаде” и будет очередная свалка -гадюшник.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: