WordPress database error: [Out of resources when opening file '/var/tmp_mysql/#sql_3303_0.MAD' (Errcode: 24 "Too many open files")]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM oxt1996_terms AS t INNER JOIN oxt1996_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN oxt1996_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag') AND tr.object_id IN (14343) ORDER BY t.name ASC

Охтирка ;"Роксолана" Всеукраїнська газета" » Скоро містом поїдуть нові «Рути»<div id='error'> <p class='wpdberror'><strong>WordPress database error:</strong> [Out of resources when opening file '/var/tmp_mysql/#sql_3303_0.MAD' (Errcode: 24 "Too many open files")]<br /> <code>SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM oxt1996_terms AS t INNER JOIN oxt1996_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN oxt1996_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag') AND tr.object_id IN (14342) ORDER BY t.name ASC</code></p> </div><img src="http://roxolana.com.ua/wp-content/uploads/2014/05/P1520302_thumb.jpg" /> >

Скоро містом поїдуть нові «Рути»

29 мая 2014 | Новости | 14 коммент. | №22(948)

В Охтирці проведено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

P1520302

В ньому взяли участь 6 претендентів на 13 об’єктів. Перемогу по маршрутних таксі отримало підприємство «Альянс». Конкурсна комісія розглянула і пропозиції інших підприємців. Але за кількістю балів переможцем став саме цей перевізник, оскільки на конкурс зареєстрував найновіші автомобілі 2014 року випуску «Рута-25». Поки що таких автомобілів в автопарку 4, але в подальшому планується розширення автопарку за рахунок таких же «Рут» і виїзд їх на міські маршрути. Після того, як виконавчим комітетом буде прийнято відповідне рішення і з перевізником підпишуть договір, новенькі автомобілі виїдуть на вулиці Охтирки. Три транспортних засоби обслуговуватимуть маршрут №1, ще по одному – №2а, №4, №5а,№ 8а, №9, №13.

Довідка

Підприємство «Альянс» зареєстровано в Охтирці на початку 2014 року. Податки йдуть до місцевого бюджету. Зараз у штаті підприємства 14 осіб, після заключення договору на перевезення додасться ще мінімум 10 робочих місць.

 Комментарии (14)

 

 1. Борис пишет:

  Постійно піднімається питання від мешканців міста, що графіки руху та схеми руху маршрутних таксі складені управлінням економіки дуже незручно. Зранку, коли з мікрорайону “Дачний” люди бажають добратися до роботи вчасно – практично це ніколи не вдається з 7-30 ранку. Усі маршрутки переповнені їдуть повз зупинку “Гулівер”. Сьогодні в непогоду таких маршруток було декілька. Вже скільки разів люди прохають зранку та ввечері зробити додаткові рейси, а наші прохання економіка ігнорує! бюрократи!

 2. Тоня пишет:

  А де дівся наш великий автобус, що возив і пенсіонерів безплатно? Ним було удобно їздить. Хай хоть і стоя но всі могли доїхать.

 3. Тоня пишет:

  Сьогодня не могла сісти в маршрутку, всі повні і не останавлюються. На роботу опоздала. У нас ходять не всі машини, якісь познімали, кашуть шо прокуратура сняла з рейсів. Коли у нас поїдуть нові машини, так це ж діти зараз не їздять в школу, а шо буде з першого вересня?

 4. Оля пишет:

  До тех пор пока наше руководство города не пересядет со свох машин на маршрутки, на которых ездят Ахтырчане. они не поймут нас. Сытый голодного никогда не поймет.

 5. Гусинка пишет:

  Приглашаю Алєксєєва і Масла проїхаться на гусинку маршруткой номер 8.Вчора їхав нею, весь був мокрий, текло з відусіль. Поставте нам нові маршрутки.Поки нас возитимуть в стором металоломі яке тече як крізь сито

 6. Таня пишет:

  Ну, когда уже поедут новые машины?

 7. Газета "Роксолана-Макси" пишет:

  4-15-16 – Масло Роман Евгеньевич, начальник управления экономики

 8. Шановна редакція газети “Роксолана” ! Напишіть будь ласка номери телефонів керівництва міста, за якими ми можемо звернуться з заявою квартальної уповноваженої від мешканців нашого мікрорайону щоб нам надали нові маршрутні автобуси. Тому що на тих, які зараз возять людей не можливо їздити.

 9. 1111 пишет:

  Да більш кончених маршруток чим №8 немає. Такі грязні шо як заходиш не сідаєш шоб не вимазаться. Та і №11 не дуже лучша.

 10. Підприємець пишет:

  А ось і інвестиції пішли в наше місто. Дуже прємно що наш Охтирський підприємець виграв конкурс. А то попереднє керівництво міста надавало перевогу підприємцям з інших міст і тоді всі налоги йшли не в Охтирку. Я маю на увазі Екомаркет, АТБ, Сільпо будують. Наші підприємці загибаються, а ми пускаєм з інших міст, які нічого для нашого міста не дають.

 11. Анна пишет:

  Знаю лично хозяина нових “Рут”. Работає давно в сфере перевозок людей. В маршрутках всегда идеально чисто, машиніы в хорошем состоянии, да и водителей не обижает. А нашому руководству города предлагаю проехаться нашими маршрутками по городу. Едешь как подводой, все скрипит да еще и грязи везде в салонах в три слоя. Мне кажется если они отшкрябают грязь в маршрутках в салоне,то они развалятсятак как они никогда хорошо не убираются

 12. dthf пишет:

  Їздив у гості в Шостку до родичів, так там всі такі маршрутки. У них удобно їздить, можно і стоять не зігнувшись. І до нас дійшла цивілізація. Тільки треба всі наші старі помінять а заставить щоб купили нові. Нас перевозять як скот в грязних і вже дуже поганих маршрутках

 13. Сергей пишет:

  Не зря город проголосував за Алексеева. Спасиба йому. І нам на дачний дайте побільше нових маршруток

 14. О.В. пишет:

  Наконец с приходом новой власти в городе появились современные маршршрутки. У нас ездят 8 так не понятно как они до сих пор не развалились.И торохтят и чадят и всегда грязные.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: