Сугак проти + видео

4 июня 2014 | СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий | №23(949)

Тепер Олексій Сугак проти «Водоторгприладу»

P1520716Депутатські запити, як правило, розглядаються перед питаннями порядку денного. Тож свій запит подав і депутат Олексій Сугак, який у даному випадку представляв інтереси готельного комплексу «Прага».

Мова йде про те, що З квітня 2013 року ПрАТ «Сад» почало роботу по перепідключенню до каналізаційної системи готельного комплексу «Прага». Підприємство взяло у ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» технічні умови, виготовило проектну документацію, дотримувалося всіх вимог під час проведення земляних робіт по переносу зовнішньої системи каналізації. І хоч роботи були завершені ще в грудні 2013-го, незважаючи на письмові звернення щодо введення в експлуатацію, «Водоторгприлад» не реагував.

«Тільки 10 квітня 2014р. було підписано акт про прийняття в експлуатацію закінчених інженерних мереж, який підписали представники замовника (ПрАТ "САД"), генпідрядника (ТОВ "Будремком-С") та ДП "Водоочистка" ТОВ "Водоторгприлад". В акті зазначено – "комісія вважає, що роботи по переносу зовнішньої мережі каналізації виконані повністю, в повному обсязі, претензій до генпідрядника ТОВ "Будремком-С" немає, що є підставою для підключення до міської мережі". При виконанні генпідрядною організацією робіт по переносу зовнішньої мережі каналізації дані роботи проводилися в присутності та під контролем працівників ДП "Водоочистка" ТОВ "Водоторгприлад".

Вказані роботи по переносу зовнішньої мережі каналізації проводилися у зв’язку з тим, що застаріла каналізаційна система у даному місці вже не могла нормально функціонувати, часто виходила з ладу, що завдавало проблем комунальним службам міста і в першу чергу від цього страждали мешканці житлових будинків – по вул. Батюка,32 та по вул. Ярославського, 19. Для забезпечення нормального функціонування каналізаційної системи на даній ділянці, ПрАТ «САД» за власний рахунок були проведені всі роботи по заміні каналізаційних труб на ділянці від будинку по вул. Ярославського, 17а до перехрестя вул. Ярославського і Батюка, які входять до каналізаційної системи міста. Виконані роботи покращать функціонування каналізаційної системи м. Охтирка у вказаному місці і були проведені з урахуванням потреб прилеглих будинків.

Листами від 10.04.2014р. та від 15.04.2014р. ПрАТ «САД» звернулося до ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» з проханням виписати рахунок про підключення та виконати підключення до міської каналізаційної мережі. Відповіді не отримали, підключення не проведено. Оскільки цього не зроблено, то не можуть бути повністю завершені всі земляні роботи та проведено благоустрій порушеної земельної ділянки на перехресті вулиць Ярославського і Батюка.

Від ситуації, що склалася, в першу чергу потерпають мешканці міста, як водії так і пішоходи, через те, що невідремонтоване перехрестя створює для них значні незручності,» – пише у своєму депутатському запиті Олексій Сугак.

А раціональне зерно є!

Дійсно не зрозуміло, чого «Водоторгприлад» не виконує своїх повноважень щодо утримання і розвитку каналізаційної мережі міста. Здавалося б, такі ініціативи треба тільки заохочувати. А тут навпаки.

Продовжуючи свій виступ, Олексій Вікторович зачепив загальноміську проблему, що виникла останнім часом з водозабезпеченням.

Він просить створити тимчасову депутатську комісію для вивчення та вирішення питання діяльності ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад». А ще міжрайонна прокуратура повинна перевірити законність передачі в оренду майнового комплексу по водозабезпеченню та водовідведенню та потім вивчити шляхи повернення його в комунальну власність. Крім того, депутатська комісія повинна направити запит в органи Антимонопольного комітету щодо захисту економічної конкуренції.

Як зазначив реплікою із залу депутат Федір Кісєлар – «це конфлікт двох приватних структур, до яких міська рада не має ніякого відношення». Що стосується відновлення твердого покриття на цій частині дороги, то управління ЖКГ вже письмово попередило ПрАТ «Сад» про звернення до суду у разі невиконання цих робіт.

Депутатський корпус не підтримав цей запит Олексія Сугака, адже «сесія не майданчик для проведення особистих розборок. Для цього є відповідні органи», – сказав на закінчення міський голова. Хоча в іншому контексті, без ознак власної зацікавленості та амбіцій, ситуацією в Охтирському водогінно-каналізаційному господарстві, дійсно, слід би зайнятися більш прискіпливо, принципово і без якої б то не було диктовки збоку.

…I знову проти М.Кириченка. Облом!

Ще не встигла забутися нашим читачам ситуація, описана в №21 від 21 травня «Олексій Сугак проти Миколи Кириченка, або найшла коса на камінь» про поновлення договору оренди земельних ділянок.

Нагадуємо, що 5 років тому Микола Кириченко, тоді ще директор м’ясокомбінату, на конкурсній основі взяв в оренду 4 сотки землі для комерційного використання поряд з територією підприємства, проте за його огорожею. Пан Кириченко має намір збудувати там станцію технічного обслуговування і вже зібрав відповідні документи, а ще весь цей час справно платив земельний податок. Члени постійної земельної комісії не побачили підстав, щоб відмовити йому в поновленні договору оренди, як цього просив їх депутат, один з власників комбінату Олексій Сугак.

Тому не дивно, що до сесії міської ради він готувався більш ретельно, взявши з собою «важку артилерію» – нового голову правління м’ясокомбінату і голову профспілкового комітету. Коли розгляд проекту рішення дійшов до цього пункту Олексій Вікторович знову попросив депутатів вислухати представників комбінату, які проінформують про значення цього виробництва для міста, що це і робочі місця, і податки в міську казну. Депутати відмовилися задовольнити це прохання, мотивуючи тим, що у випадку оренди землі всі рівні – чи то велике підприємство, чи приватний підприємець середньої руки. Тут діють норми закону і ніяких преференцій не повинно бути.

Втретє Олексій Сугак скористався можливістю «закликати депутатів до совісті» в останньому пункті порядку денного в «Різному». Тут уже вилив свою жовч на всіх, зачепивши попутно пресу, назвавши брехливою, жовтою і продажною. Вже й міський голова не витримав: «Зупиніться, Олексію Вікторовичу, ви ж не у себе на виробничій нараді і ви не батько, щоб депутатів повчати, як дітей. І не чіпайте хоч пресу, бо вони виконують свої обов’язки».

Депутати залишили в силі рішення про продовження договору оренди земельної ділянки М.Г.Кириченку ще на 10 років. Незадоволений Сугак тепер, мабуть, не скоро з’явиться на сесії, хіба що знову доведеться вирішувати свої питання.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Игорь Васильев пишет:

    Разобрались бы с Водоканалом, а то сразу зарезали все на корню, кто-то хороший, а кто-то нет. В этой ситуации оказался хороший хозяин водоканала, а то что вода до сих пор ржавая течет, то горсовет и не чухается…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: