Кафе «Тетріс» чекає гостей + видео

11 июня 2014 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №24(950)

Сергій Чехута – програміст і комп`ютерщик. Він відомий в Охтирці перш за все як власник магазину «Матриця». А віднедавна він відкрив кафе «Тетріс».

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

- Ще на етапі будівництва «Матриці» зрозумів, що 20 співробітників треба чимось годувати. Сухом’ятка кожного дня набридає, та й для здоров’я шкідливо. Тому почали спочатку готувати суто для своїх. Бувало на початку, що то корж для піци не пропечений, то салат пересолений, але, набивши перші шишки, стали готувати настільки смачно, що й сусідів не соромно запросити.

Тепер тут за невеликі кошти можна не просто підкріпитись, а й добре наїстися.

- Для мене це абсолютно нова тема. Кухарі, офіціанти, бухгалтери починають цю справу під моїм наглядом. Сам все перевіряю. Наприклад, піцу ми робимо таку, щоб було багато начинки і нею можна було насититись, такої піци по всьому місту нема. Навіть донька запевняла, що вона на дієті, але не змогла втриматись від такої смакоти. Рекомендую всім скуштувати.

А крім піци тут запропонують на перше окрошку або бульйон холодний чи гарячий, на друге – салати і всяку всячину, а запити можна прохолодним коктейлем чи ароматною кавою. Для постійно зайнятих людей працівники кафе «Тетріс» готують бізнес-ланч на винос. А якщо ви зібралися на річку, то можете захопити піцу або будь-яку іншу страву з собою.

- Я не хочу, щоб кафе перетворилось на забігайлівку і сюди ходили пити пиво. Ми – айтішна компанія, і кафе у нас теж айтішне. Ми пропонуємо не тільки пообідати, але й скористатись безкоштовним вай-файем і бути в курсі останніх подій, перевірити пошту, сфотографуватись і одразу ж розмістити фото на своїй сторінці в мережі.

В кафе «Тетріс» ви можете не тільки пообідати, а й відзначити свята та дні народження. Як у дитинстві ви присвячували вільний час грі в Тетріс, так і тепер кожну зайву хвилину ви можете провести в однойменному кафе.

Наша адреса: м. Охтирка, вул. Чкалова, 9.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: