Валентина Попович стала секретарем ради і вийшла з ПР

11 июня 2014 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 10 коммент. | №24(950)

6 червня відбулася 55-та позачергова сесія міської ради, на якій вирішувалися організаційно-кадрові питання. На порядку денному – вибори секретаря міськради з числа діючих депутатів. Прерогативу подання кандидатур має міський голова. Ігор Алєксєєв запропонував на цю посаду начальника відділу з організації діяльності ради Валентину ПОПОВИЧ. «При цьому я керувався не політичними (ред..: В.Попович – член Партії регіонів) мотивами, а вимогами професійної діяльності. Напередодні сесії я радився з цього приводу з депутатами та депутатськими фракціями і отримав згоду більшості». І дійсно, в результаті таємного голосування з 35 присутніх «за» кандидатуру Валентини Попович проголосувало 24 депутата, «проти» – 9, «утрималися» – 2.

Новообраний секретар ради взяла слово після затвердження протоколу лічильної комісії. «Хочу зробити заяву про вихід з Партії Регіонів і з депутатської фракції цієї організації для того, щоб тісно співпрацювати з кожною політичною силою, яка представлена у міськраді. Депутати проголосували за введення Валентини ПОПОВИЧ до складу виконкому міської ради.

Відбулися також зміни у складі постійних депутатських комісій. Новообрані депутати виявили бажання працювати: Сергій Бондаренко – в комісії з питань комунальної власності та ЖКГ, а Максим Радченко – в комісії з питань містобудування і земельних відносин. В зв’язку з тим, що комісія з правових відносин, місцевого самоврядування і депутатської етики зменшилася до критичної кількості членів, що поставило її у рамки нелегітимності, депутат Петро Збаражський заявив про свій перехід у цю комісію.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО

поповичПОПОВИЧ Валентина Іванівна

НАРОДИЛАСЯ: 4 серпня 1963 р. в селі Новопостроєне Охтирського району

ОСВІТА: вища, Сумський державний педагогічний інститут і м. А.Макаренка, фізико-математичний факультет

РОБОТА: вчителька Височанської школи, секретар-завідуюча відділу учнівської молоді та піонерів міському комсомолу, педагог-організатор житлового-ремонтного експлуатаційного підприємства №3, інструктор з розвитку спорту, завідуюча відділом у справах молоді і спорту міськвиконкому. У квітні 2006 р. обрана секретарем міської ради, з листопада 2010 – начальник відділу з організації діяльності ради. В червні 2014 – знову обрана секретарем ради.

СІМЕЙНИЙ СТАН: заміжня. Чоловік Віктор – тренер-викладач ДЮСШ ТОВ ФК «Нафтовик Укрнафта», донька Вікторія – студентка Харківської національної юракадемії ім.Я.Мудрого

 Комментарии (10)

 

 1. Инна пишет:

  “милиционеру” Я с вами согласна на 100 процентов. Валентина Попович действительно очень порядочный. умный, добрый и отзывчивый человек. Удачи вам Валентина, и что б рядом с вами были всегда только порядочные люди, а не завистливые гадины.

 2. милиционер пишет:

  Валентина Ивановна Попович порядочный человек и отличный профессионал. А из зависти к её успехам грязь на неё лить не надо.

 3. Вася пишет:

  Это первый шаг Алексеева к политической кончине! Эта сучка и его сдаст и подставит! Большего бездельника и непроФФесионала нужно ещё поискать! Вот только как собутыльник она незаменима… Пожалеет ещё мэр об этом назначении, как и с оставлением такого же пахаря, Юрко…

 4. Борис пишет:

  Вірніше не пережила, а “здала”!

 5. ира пишет:

  А сколько меров она пережила ?

 6. Алла пишет:

  нормальна фотка, шо не так, чудні люди

 7. Оля пишет:

  Шановна редакція! Не давайте фотографії 20 річної давнини. Прийдіть і сфотографуйте людину на робочому місті в реальному часі.

 8. Борис пишет:

  Боже, Боже! Світ перевернувся! Одна “вона” працює, а інші службовці в команді – ледарі та не професіонали. І за що ж така довіра до такого зрадника?

 9. Оксана пишет:

  И как всегда в нашей Ахтырке ничего не меняется, вроде бы и новый мер, а кадры прёт всё те же, которые никогда полезного ничего не делали для нашего города, и как быстро они покидают бывшие партии не моргнув глазом , лишь бы остаться в лодке с прибылью, больно, смотреть на это всё , спрашивается и зачем переизбирать меров, президентов, если у руля остаются всё те же не нужные народу люди.

 10. Татьяна С. пишет:

  Читаешь раздел Работа – и делаешь выводы, выводы, выводы…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: