Зони нашого міста

12 июня 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №24(950)

ежовНа розгляд депутатів Охтирської міської ради провідний архітектор українського державного підприємства науково-дослідного інституту проектування міст «КИЇВДІПРОМІСТО» Євген Єжов представив проект плану зонування Охтирки.

Він був розроблений на основі генерального плану міста із залученням спеціалістів з різних сфер діяльності. Це своєрідне уточнення генерального плану. В плані зонування будуть визначені житлові, рекреаційні, виробничі, санітарно заповідні зони тощо. Якщо людина хоче отримати дозвіл на будівництво, то згідно з цим планом зонування і визначатиметься чи можна там здійснювати будівництво і відповідно до нього складаються житлово-будівні умови.

Для депутатів цей план – як керівництво до дії у разі надання в користування тієї чи іншої земельної ділянки. У депутатів виникало багато питань і були помічені неточності в плані зонування. Пропонувалось винести проект на громадське обговорення, на що Євген Єжов пояснив, що оприлюднитись цей план може тільки після прийняття його на сесії.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: