ТипоГрафське недоробло

18 июня 2014 | МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №25(951)

Мамочки на підборах виламують ноги, ведучи дітей в дитсадок «Калинка». Продавці магазинів, що знаходяться по пров.Друкарському, жартують, що вони немов у метро. Адже після того, як проїде машина, звук від гуркочучого щебеню стоїть такий, як наче промчав локомотив.

P1520877

А все від того, що ще минулого року завезли сюди щебінь і на цьому ремонт дороги закінчився. Чи планується заасфальтувати цю дорогу, чи не буде з нею така ж ситуація, як на пров.Дачному, коли після скарг жителів щебінь просто вивезли, ми запитали у заступника міського голови Григорія ЮРКА:

- Капітальний ремонт дороги по пров.Друкарському є в плані. Замовник – управління ЖКГ, а виконавець Охтирська філія «Райавтодор». На даний момент проводяться роботи по вул.Грабовського. Після того, як кошти пройдуть по казні, будуть відновлені роботи по Друкарському. На жаль, в борг бітум не можемо придбати. Тому як тільки поступлять кошти – капітальний ремонт ми виконаємо. Так як на Дачному не буде, тому що УЖКГ не мало відношення до тієї дороги.

ЦИФРИ

641 тис.грн. – необхідно для виконання ремонтних робіт

184 тис.грн. – вже освоєно

457 тис.грн. — ще необхідно

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: