Фінінспекція з’ясовує: чому не працює Куземинський водогін

19 июня 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №25(951)

Працівниками Охтирської об’єднаної державної фінансової інспекції нещодавно проведено ревізію сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності в Куземинській сільській раді за період з 01.12.2011 по 31.01.2014 року. Про її підсумки інформує О.М.Радько, завідувач сектору інспектування в В.Писарівському районі Охтирської ОДФІ.

О. Радько- В ході ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 26 тисяч гривень.

Внаслідок виплати водію сільської ради щомісячної надбавки за класність за невідпрацьований час водієм зайво нараховано і виплачено заробітної плати на суму 1,10 тисяч гривень. Також встановлено і зайві виплати працівникам ДНЗ «Пролісок» надбавок за шкідливі умови праці та відпускних на суму 3,34 тисячі гривень. На зайву виплату заробітної плати зайво нараховано і перераховано єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 1,76 тисячі гривень.

По ДНЗ «Пролісок» понаднормово списано 75,5 кг риби свіжомороженої на суму 2,35 тис. грн, внаслідок застосування на рибу вже посмажену відсотку на холодну обробку більшого, ніж зазначений в журналі для обліку відходів.

Приватною фірмою «Лама», яка в грудні 2011 року виконала будівництво вуличного водогону по вул.Шаренко, вул.Леніна, вул. Московській с.Куземин на загальну суму 285,5 тис. грн., до актів приймання виконаних будівельних робіт включені матеріали на загальну суму 10,47 тис. грн (плити днищ в оглядових колодязях в кількості 10 шт, драбини в оглядових колодязях в кількості 10 шт, рукава пожежні льняні в кількості 30 п.м., головки для пожежних рукавів з’єднувальні напірні рукавні в кількості 9 шт), які були відсутні в наявності при проведенні контрольного обстеження виконаних робіт. На дату закінчення ревізії 21.03.2014 року побудований водопровід не експлуатується через ряд технічних причин. Про даний факт було проінформовано Охтирську міжрайонну прокуратуру, якою дане порушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Сільською дільничною лікарнею відділу охорони здоров’я Охтирської РДА не відшкодовано сільській раді 1,25 тис грн. за отримані послуги по спожитій воді з водогону Куземинської сільської ради.

Орендарем гідроспоруди, яка розміщена в с. Куземин, не сплачено 4,74 тис.гривень за 2012, 2013 та січень 2014 року.

За результатами ревізії за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено 4 протоколи за статтею 164-2 КУпАП.

З метою повного усунення порушень Куземинській сільській раді направлено лист-вимогу.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: