Прокуратура відреагує оперативно

26 июня 2014 | ПРАВОВА ДОПОМОГА | Нет комментариев | №26(952)

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в прокуратурі Сумської області функціонує «телефон довіри» та «електронна скринька довіри».

кртузПро механізм їх дії розповів прокурор Охтирської міжрайонної прокуратури юрист 2 класу Антон КАРТУЗ.

Інформація про корупційні правопорушення, вчинення інших ганебних вчинків, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, якщо не будуть негайно усунуті, стосовно працівників прокуратури Сумської області приймається на «телефон довіри» у робочий час (понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45), на «електронну пошту довіри» – цілодобово. Приймання повідомлень на «телефони довіри» та «електронну пошту довіри» в прокуратурі

області здійснює старший прокурор відділу запобігання та протидії корупції у територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України, дислокований у прокуратурі Сумської області.

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» прокуратури Сумської області: (0542) 22-02-14

«Електронна пошта довіри»: korrupcia.sumy@gp.gov.ua

Також, з метою оперативного реагування на ганебні вчинки на території м. Охтирка та Охтирського району у Охтирській міжрайонній прокуратурі організована постійна робота телефону "гарячої лінії" по номеру (05446)-2-27-74; 2-51-42.

Відповідальним працівником Охтирської міжрайонної прокуратури за прийом та опрацювання інформації, яка поступає на телефон «гарячої лінії» – старший прокурор Охтирської міжрайонної прокуратури Книга В.О.

Повідомлення приймаються в робочі дні: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: