Чи легко бути молодому?

27 июня 2014 | ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ | Нет комментариев | №26(952)

Дорогі друзі! Щиро вітаємо Вас з Днем молоді України!

Це свято тих, кому доведеться будувати майбутнє нашої країни, сприяти її розвитку і процвітанню. Вірте в себе, не бійтесь приймати рішення і брати на себе відповідальність, будьте небайдужими і активними, боріться за своє місце в житті. А головне – будьте добрими і чесними людьми!

З повагою, редакція газети «Роксолана-Максі»

Як прекрасна молодість! Енергія, амбітність, прагнення, свіжість, повнота почуттів і сил. Це найкращий період життя.

Та перед тим, як давати певну оцінку сучасній молоді, треба усвідомити, що ми собою представляємо.

Хм… А чи задумувались ви, як тяжко жити молодим серед критики, постійних нарікань на помилки? Дуже часто всіх косять під одну гребінку, типу вся молодь сьогодні безкультурна, безвідповідальна та навіть аморальна. Так, звісно, серед нас є ті, які хочуть раніше чим треба сьорбнути дорослого життя. Ранній алкоголізм, пристрасть до куріння та навіть наркотиків. Все спирають на телебачення та Інтернет, та може причина в старшому поколінні, яке рідко підтримує нас в наших починаннях і від безвихіддя багато хто втрачає внутрішній стержень, впевненість у своїх силах,стає аморфним і просто пливе по течії.

Та є серед молоді багато світлих людей. Це цілеспрямовані, освічені, що домагаються поставленої мети, раціональні, які дивляться у майбутнє молоді люди. Вони радують оточуючих, вони радують своїх батьків і вчителів. Ці юнаки та дівчата шукають своє місце в житті, шукають свій шлях, шукають себе.

В нашому маленькому, затишному місті Охтирка вистачає всяких – і таких, хто впав у відчай, і цілеспрямованих, спортсмени, музиканти, не без хуліганів, просто рядова молодь, яка любить гарно відпочивати.

Одні з них спішать на тренування, інші відсипаються, щоб весь вечір присвятити пляшечці пива, деякі від того, що не можуть знайти себе в цьому житті, сидять вдома, тихесенько п’ють чай і сидять в соцмережах.

До речі…

У 1994 році, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, президент України установив в Україні День молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня. Сьогодні в країні діють більше 120 всеукраїнських і більше 4 тисяч місцевих молодіжних і дитячих громадських організацій.

Провідним органом по забезпеченню реалізації державної політики з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту є Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту, яке очолює Дмитро Булатов.

ВАЛЕРІЯ ЧУПРИНВАЛЕРІЯ ЧУПРИН, 17 РОКІВ, СТУДЕНТКА БОГОДУХІВСЬКОГО МЕД КОЛЕДЖУ

- Весь свій вільний час приділяю навчанню та книгам, хочу в майбутньому стати висококваліфікованим лікарем стоматологом.

Зараз я на канікулах вдома. А літо – це час відпочинку, безсонних ночей, дискотек, безтурботного життя. Коли на вулиці спека, то в місті молоді не побачиш, якщо навіть дуже захочеш, адже всі на річці, дехто вдома ховається від сонечка. Ввечері виходимо в центр по морозиво чи піцу, хтось поєднує це з слабоалкогольними напоями, хтось поводить себе стриманіше. Одним словом – МОЛОДЬ. Ми насолоджуємось цим безтурботним життям та намагаємось взяти від нього все тільки найкраще, та всього побільше.

ВЛАДИСЛАВ АВДЄЄНКОВЛАДИСЛАВ АВДЄЄНКО, 18 РОКІВ, СТУДЕНТ ОХТИРСЬКОГО КОЛЛЕДЖУ

- Все моє життя займаюсь спортом. Виріс я в маленькому селі Бакирівка, там, де крім як пияцтва, нічим зайнятись. Та ми з друзями знаходили собі розваги – грали в футбол, згодом почали займатись паркуром. Коли я переїхав в Охтирку, швидко знайшов однодумців. Тепер ми займаємось паркуром разом, це дуже захоплююче і почавши, зупинитись нереально. Ось і ми, як можемо, розвиваємо своє вміння, займаємось щодня, шукаємо місця для більш професійних тренувань.

Так, зараз літо, і найближчі 3-4 місяці перейматись нема за що. Хочеться, щоб хтось з посадових осіб звернув на нас увагу, щоб допомогли «жити» нашому спорту і зимою, і в дощі, і в вітер, дали нам хоч якусь можливість займатись тренуваннями в одному з шкільних спортзалів міста. Та напевно через ситуацію в країні навряд чи найближчим часом про нас хтось згадає.

СЕРГІЙ БОРИСЕНКОСЕРГІЙ БОРИСЕНКО, 19 РОКІВ, ПРАЦЮЄ БУДІВЕЛЬНИКОМ

- Мій день починається з того, що я прокидаюсь і біжу на роботу. Важко, та треба крутитись, треба виживати в сьогоднішній непростий час.

Восени, весною, взимку було не так важко, як зараз. Зараз жарко, важко прокидатись рано, цілий день носити цеглини, мішати розчин, весь день лазити по риштуванням, немає часу навіть на те, щоб попити води .

І все ж сили вистачає і на вечірній відпочинок з друзями. Відпочиваємо ми по різному: сходити десь в кафе на чашку кави, або в паб на кружечку пива,- не має значення.

Проте люблю провести вечір і вдома з чашкою чаю.

Я думаю, що молодь сьогодення рухається в правильному напрямку, шукаючи роботу та прагнення до самостійності.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКОЮРІЙ ПАВЛЕНКО, 19 РОКІВ, ПЛАНУЄ НАВЧАТИСЬ В ОХТИРСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

- Мій девіз – «Живи, доки молодий».

Свій вільний час ми з друзями організовуємо наскільки вистачає нашої фантазії. На вихідних можемо «повисіти» в клубі, випити одну-другу кружечку пива, кафе, піцерії, паби… Неодноразово мали справу з правоохоронними органами за дрібні крадіжки, хуліганство. Хотілося адреналіну. Після «бурних» вечорів, ночей, що закінчуються іноді ранком, днями переважно сплю. Та насправді зовсім не хочеться так жити, адже коли я задумуюсь про майбутнє, то розумію, що те, як я живу зараз, моя поведінка та вчинки, зовсім не йдуть мені на користь.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: