Найсмачніше морозиво у кафе «Дворик»

5 июля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 9 коммент. | №27(953)

Коли діти приходять з батьками в кафе, то часто, поки чекають замовлення – відверто нудьгують і не знають чим себе зайняти. Однак цього не скажеш про кафе «Дворик».

Камілла КОРАБЕЛЬСЬКА, Ростислав і Євгенія КОСТЮКЕВИЧ

Наприклад, коли до закладу завітали Камілла КОРАБЕЛЬСЬКА, Ростислав і Євгенія КОСТЮКЕВИЧ з батьками, то вони розповіли, що спочатку їм запропонували розмальовки і олівці. Поуправлявшись у образотворчому мистецтві, діти ласували морозивом. До речі, за їхніми словами – це найсмачніше морозиво у всій Охтирці. А особливо дітвору порадувало те, що морозиво подається великими порціями. Що може бути краще, ніж морозиво? – Тільки багато морозива.

А ще дітям сподобався красивий фонтан, біля якого вони із задоволенням фотографувались. Тож приводьте своїх дітей у кафе «Дворик», – їм там точно сподобається. А добре Вашій малечі, то і Вам буде приємно і легко провести вільний час.

 

 Комментарии (9)

 

 1. Алена пишет:

  Да, красивое оформление, но как всегда главное музыкальное сопровождение, надеюсь музыкант скоро у Вас появится….ждем

 2. Юлия пишет:

  Уютное кафе,есть одно пожелание насчет музыкального сопровождения,хотелось бы услышать более новые песни..и можно устраивать вечера караоке с платным входом..например по будним дням среда или четверг например,или шоу какие то ..

 3. Предприниматель пишет:

  Цены кусаются там существенно.

 4. М. пишет:

  Яка різниця хто власник цьго закладу. Головне, що люди щось роблять і не чекають нічого від держави. Красивих куточків для відпочинку стало на один більше. Кожен може зайти подивитись і сам все оцінити. Сподобається, прийдете ще, а ні…

 5. Андрей пишет:

  Меркульцевы.

 6. Борис пишет:

  А хто ж власник? Засновники газети Роксолана?

 7. Оксана пишет:

  Нове кафе знаходиться у дворі медичного центру, що на пл.Жовтневій,2. там ще поруч спортшкола. Я там була і дуже сподобалось!

 8. Борис пишет:

  Не зрозумів, де знаходиться нове кафе?

 9. Ирина пишет:

  В кафе “Дворик” мы снимали Love Story.Там очень уютно и красиво, а фонтанчик дополняет всю эту картинку. Несмотря на то, что мы пришли в 10 утра, когда кафе еще было закрыто, нам разрешили зайти и присесть, даже принесли за “спасибо” вазончик с яблочками. Персонал и хозяева оказались очень доброжелательными. За это им большое спасибо!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: