Розклад руху міського маршрутного таксі №24 «Дачний – Ж/д вокзал»

8 июля 2014 | НОВИНИ | Нет комментариев |

7.10 – мкр. Дачний

7.11 – Пошта

7.12 – маг. Фірмовий

7.13 – Ринок «Дачний»

7.15 – Банк «Надра»

7.14-16 – Центр

7.19 – Речовий ринок (прибуття)

7.20 – Речовий ринок (відправлення)

7.25 – Центр

7.27 – пл. Леніна

7.28 – пров. Санітарний

7.29 – вул. Фурманова

7.30 – Привокзальна

7.32 – Кабельна дільниця

7.33 – Кабельна дільниця

7.35 – Привокзальна

7.37 – Залізничний вокзал (прибуття)

7.38 – залізничний вокзал (відправлення)

7.40 – Привокзальна

7.42 – вул. Фурманова

7.43 – пров. Санітарний

7.45 – пл. Леніна

7.46-48 – Центр

7.50 – Речовий ринок (прибуття)

7.55 – Речовий ринок (відправлення)

8.00 – Центр (відправлення)

8.02 – пл. Леніна

8.03 – Екзотаріум

8.04 – Церква

8.05 – маг. Гулівер

8.07 – мкр. Дачний

Закінчення зміни о 18.45

 

 



Добавить комментарий

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам:

 

 

 

Universal Post Manager