Дошка ганьби

12 июля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №28(954)

P1530827

«ЛАСКАВО ПРОСИМО» В ОХТИРКУ!

Ми часто бачимо вздовж доріг надписи на стендах «Дякуємо за чисті узбіччя», а біля них купи сміття. Так і на в’їзді в Охтирку біля зупинки, названої в народі «равликом» – постійно купи мотлоху. Сміття лежить як усередині зупинки, так і біля неї. Не вистачає тільки надпису «Ласкаво просимо». Мріємо розвивати туризм? Один раз побачивши такий гостинний початок міста – бажання відвідувати його пропаде…

Фото0040

По вул.Леніна, яка є однією з центральних в Охтирці, є зупинка, яка вже мало на неї схожа. Лавочка поламана, а молоді кленки та бур’ян оповили її, як мама дитинку. Невже ж нікому вирубати цю поросль? Чи то такий захист від сонця?

P1530811

ЗІЙШОВ З ДОРОГИ – ЦВЯХ У НОГИ

Бордюри нашого міста як обідранки. Зверху побілили, а з-під вапна стирчать тонкі залізні прути, які більше схожі на цвяхи. Особливо небезпечно це в місцях, де зупиняються маршрутки. Виходячи з громадського транспорту – можна запросто з усього маху стати на цей «елемент благоустрою». І добре, якщо постраждає тільки підошва взуття. Проте є вже і більш криваві жертви – дівчина поранила собі ногу. Тож владі слід звернути увагу на бордюри, а жителям міста – дивитись під ноги.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: