У нас на районі

12 июля 2014 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №28(954)

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ АРМІЇ

На апаратній нараді голова РДА Сергій Гавриленко закликав держслужбовців взяти участь у зборі необхідних речей для української армії. Відповідальною призначена Ірина Крупчан – начальник управління економіки РДА. Також необхідно зібрати кошти для придбання бронежилетів. Сергій Анатолійович вніс пропозицію кожному з працівників адміністрації поділитись 30 гривнями зі свого бюджету. Не байдужі жителі Охтирщини теж можуть залучатись до допомоги Збройним силам

ОХТИРЩИНА ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ З ДОНБАСУ

8 липня відбулося чергове засідання Районної державної адміністрації та Штабу допомоги переселенцям із Донбасу. Станом на 08.07.2014 року зареєстровано 36 звернень громадян. Доповіли, що всі люди забезпечені житлом та зареєстровані в Управлінні праці та соціального захисту населення. Так, створено базу, де містяться дані про доступнее житло, дитсадочки та школи, лікарні та можливість оздоровлення дітей. Переселенцям слід звернутися до Управління соціального захисту, де їх зареєструють, а потім, якщо є необхідність написати заяву для оформлення соціальних виплат або пенсії. На сьогоднішній день є місця для розселення 30 сімей у районі та 32 вільних місця на базі «Нафтовик», також вирішується питання про оздоровлення дітей в таборі «Космос» на добровільних засадах.

ДОРОЖНИКИ ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ В ПРИБИРАЛЬНИКІВ СМІТТЯ

Кажуть, що чисто не там де прибирають, а там де не накидають. Ось тільки но ми сфотографували зупинку, на якій гори сміття, як цю проблему Було порушено на районному рівні. Зокрема директор Климентівської ДЕД Володимир ВИНОКУР звернувся до керівництва району:

- Я вже не прошу допомоги, я її вимагаю. Кожного дня на зупинках лежать мішки сміття. Це ж не німці з китайцями його там накидають. Невже правоохоронці не можуть прослідкувати і покарати того, хто це робить. Ми платимо податки, з яких міліція отримує зарплату, а роботи їхньої не видно. Ще й кажуть: «А ви сфотографуйте їх». Хіба ж це моя робота? Я вже не дорожник, а утилізатор сміття. Яке звернення треба написати і як подіяти на населення, щоб люди цього не робили?

Очільник району Сергій Гавриленко пообіцяв, що напише лист-звернення правоохоронмям. Також Сергій Анатолійович зазначив, що в Охтирському районі приділяється неналежна увага в’їзним дорожнім знакам. Зокрема запропонував, щоб крім надпису «Сумщина – область партизанської слави» зробити знак, де б згадувалось що, Охтирщина нафтогазовидобувний регіон. На це Володимир Винокур відреагував так: «За Ваші гроші ми хоч мраморний знак поставимо!».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: