У нашому дворі – приклад, гідний наслідування

13 июля 2014 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. | №28(954)

Зліва на право: стоять: Олена Михайленко та Алла Волошина Сидять: Людмила Тарануха,  Тимур Михайленко, Людмила Ткаченко, Наталія Дудник, Людмила Прийма, Анна і Андрій ПилипенкоВи втомились розглядати розбитий асфальт біля під’їзду? Ви хочете, щоб діти милувались гарними квітками? То досить чекати, доки за вас це хтось зробить. Щоб було гарно у дворі – слід докласти до цього і власних зусиль, і шукати меценатів, які вам допоможуть.

Ось, наприклад, мешканці будинку по вул.Червоноармійській, 76а. На розі будинку був затоптаний клаптик землі, і всім здавалося, що він непридатний для влаштування клумби. Багаторазові звернення до ЖЕКу результатів не давали. Тоді охтирчани почали діяти самостійно. Підприємець Олександр Сопітько допоміг завезти грунт і встановити бордюри, щоб земля не розносилась по всьому подвір’ю.

двір двір будинку по вул.Червоноармійській, 76а.Місцеві жителі Юрій Міщенко та Сергій Прийма зробили з шин лебедів. Жінки насадили квіточок. Пофарбували лавочки, поставили урну. Наче й жити веселіше стало. Але залишилась ще одна проблема: біля під’їзду асфальтове покриття у такому стані, що викликає обурення у мешканців:

- Діточки тут падають, розбивають собі коліна. Та й літні люди теж постійно спотикаються. Наш третій ЖЕК не реагує на наші звернення, – говорить Алла ВОЛОШИНА.

А поки чекають покращень на вулиці, всіма силами намагаються створити зелений куточок у під’їзді. На п’ятому поверсі влаштували квітник, який мешканці називають дендрарієм. На стінах і на підлозі в горщиках квіти, – справжній маленький оазис. Тімурчик Михайленко та Андрюша Пилипенко з радістю демонструють цей живий куточок, що влаштували їх батьки.

 Комментарии (2)

 

  1. Юлия пишет:

    Хочешь сделать хорошо и быстро ,сделай сам.Приятно читать такое.Большие молодцы!Дай Бог сил и желания на новые проекты своими руками!!

  2. анатолий пишет:

    Побольше таких меценатов. Ну а ЖЕК и Сергея Ивановича пора разогнать толку от него никакого только обещания.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: